SEGRO Industrial Park Wrocław

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Miasto, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


SEGRO Industrial Park Wrocław to magazyny i powierzchnie produkcyjne do wynajęcia, które powstaną na życzenie najemców w ciągu 6 miesięcy od daty podpisania umowy najmu. Specyfikacja planowanych nieruchomości to magazyny klasy A, jednak istnieje możliwość wynajmu powierzchni produkcyjnej, przystosowanej do wymagań najemcy. Park jest zlokalizowany we Wrocławiu, w północno-wschodniej części miasta, bezpośrednio przy drodze krajowej numer 98.

40 000 mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnej we Wrocławiu

SEGRO Industrial Park Wrocław jest położony jest na 10 hektarowej działce w północno-wschodniej części Wrocławia, przy ulicy Bierutowskiej. Docelowo dostarczy na rynek 40 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej i produkcyjnej. Dostępne moduły zaczynają się od 2000 mkw.

Park magazynowy na Dolnym Śląsku przy drodze krajowej nr 8

Park logistyczny położony jest w bliskiej odległości od jego centrum Wrocławia (12 km). Usytuowanie przy drodze wyjazdowej biegnącej w kierunku Warszawy (nr 98) oraz w małej odległości w stosunku do Autostradowej Obwodnicy Wrocławia A8 to dodatkowe atuty tej lokalizacji. Dogodny dojazd do parku zapewniają również środki komunikacji miejskiej.

Magazyny zgodne z wymaganiami najemców

SEGRO Industrial Park Wrocław jest pierwszą inwestycją dewelopera na terenie Dolnego Śląska. Projekt jest realizowany na zasadzie partnerstwa biznesowego w formie spółki JV SEGRO z Polskim Holdingiem Nieruchomości.

Powierzchnie do wynajęcia mogą powstać w ciągu 6 miesięcy od daty podpisania umowy najmu. Oprócz magazynów klasy A, istnieje możliwość wynajęcia powierzchni produkcyjnej, przystosowanej do wymagań najemcy.

Magazyny we Wrocławiu wyposażone w system tryskaczy

Powierzchnia dostępna w parku logistycznym we Wrocławiu charakteryzuje się następującymi parametrami: wysokością netto wynoszącą 10 m, siatką słupów 12 x 22,5 m i nośnością posadzki 5 t/mkw. Bramy wjazdowe i doki przeładunkowe z rampami samopoziomującymi są sterowane elektrycznie. Park magazynowy wyposażony jest w zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci systemu tryskaczy.

map

Lokalizacja:

Wrocław Miasto

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Wrocław II

Wrocław Miasto

GLP Wrocław IV Logistic Centre

Wrocław Miasto

MLP Wrocław

Wrocław Miasto

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl