Magazyny do wynajęcia - Nowa Wieś Wrocławska

Nowa Wieś Wrocławska położona jest w gminie Kąty Wrocławskie, w pobliżu autostrady A4. Posiada doskonałe połączenie z zachodnią obwodnicą Wrocławia i pobliskimi Bielanami Wrocławskimi.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 25.02.2020r.
 • 321 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 45 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 97 000 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 92 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Popularna lokalizacja logistyczna w pobliżu Wrocławia

Na terenie Nowej Wsi Wrocławskiej mieszczą się dwa parki logistyczne. W Panattoni Park Wrocław II powierzchnię magazynową zajmują takie firmy jak Pantos Logistics, DSV czy Schenker. Z możliwości zaadoptowania powierzchni pod potrzeby prowadzenia lekkiej produkcji skorzystały już takie firmy jak Knauf czy Frohe.

W sąsiedztwie parku Panattoni rozwija się dynamicznie park logistyczny Prologis Park Wrocław V. Do najemców tego obiektu należą m.in. NeoNet, Eko Holding, Eurocash, Raflatac.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Wrocław

Komplet najemców w Prologis Park Wrocław V


01-12-2016

Prologis zaledwie po miesiącu od początku budowy ma już komplet najemców w nowej inwestycji spekulacyjnej pod Wrocławiem. Termin zakończenia inwestycji planowany jest na drugi kwartał 2017 roku.

Bombardier Transportation inwestuje pod Wrocławiem


31-10-2016

Firma Bombardier Transportation Polska w rozbudowę zakładu we Wrocławiu zainwestowała ponad 250 mln zł. W nowej hali produkcyjnej będą wytwarzane nadwozia pociągów dużych prędkości dla niemieckich kolei Deutsche Bahn. Produkcja ma ruszyć na początku listopada.

MLP buduje dla Makro Cash & Carry Polska


27-10-2016

MLP Group dostarczy dwa kolejne centra magazynowe sieci hurtowni Makro Cash & Carry Polska. Powstaną w Czeladzi oraz we Wrocławiu. Ich łączna powierzchnia wyniesie 17,2 tys. m kw.

Koreańczycy w podwrocławskich Kobierzycach


05-10-2016

W podwrocławskich Kobierzycach powstanie jedna z największych na świecie fabryk baterii do samochodów elektrycznych - informuje Radio Wrocław.