Logicor Wrocław II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Miasto, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Wrocław II to jeden z niewielu parków logistycznych w północno-wschodniej części Wrocławia, co zapewnia wygodny wyjazd w kierunku Warszawy (sąsiedztwo drogi krajowej numer 98), a dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia także łatwy dostęp do innych rejonów miasta i autostrady A4.

Magazyny TK Maxx we Wrocławiu

Logicor Wrocław II to dwa przestronne budynki, położone na 10-hektarowej powierzchni. Magazyny są doskonale przystosowane do potrzeb najemców poszukujących optymalnych przestrzeni magazynowych, na potrzeby prowadzonej działalności. W jednym z budynków, posiadającym powierzchnię wynoszącą 25 200 mkw., mieści się obecnie Centrum Dystrybucyjne TK Maxx.

Drugi magazyn, którego łączna powierzchnia obejmuje 9 008 mkw. przeznaczony jest do prowadzenia lekkiej produkcji. Siatka słupów tego obiektu ma wymiary 12,00 m na 24,00 m, zaś jego głębokość wynosi 72 m. Wysokość pomieszczeń wewnątrz obiektu to 10 m, zaś posadzki wytrzymują obciążenie do 5 t/mkw.

Magazyn we Wrocławiu został wybudowany zgodnie z najwyższymi standardami. Zamontowane tryskacze oraz klapy dymowe zapewniają maksimum bezpieczeństwa i komfort użytkowania.

Magazyny do wynajęcia we Wrocławiu zaledwie 2 km od autostrady A8

Oprócz walorów jakościowych oferowanych przyszłym najemcom, magazyn Logicor Wrocław II cechuje również bardzo atrakcyjna lokalizacja. Obiekt magazynowy dzieli od centrum Wrocławia jedynie 3 km. Posiada on również dogodne połączenie ze Wschodnią Obwodnicą Wrocławia − oddaloną o 1 km, Autostradową Obwodnicą Wrocławia A8 (AOW) − znajdującą się w odległości 2 km oraz autostradą A4, od której centrum logistyczne oddalone jest o 10 km. Od Wrocławskiego Portu Lotniczego obiekt dzieli 10 km. Na autostradę A4 można bardzo szybko dostać się dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia.

 

map

Lokalizacja:

Wrocław Miasto

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

GLP Wrocław IV Logistic Centre

Wrocław Miasto

MLP Wrocław

Wrocław Miasto

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto

Prologis Park Wrocław III

Wrocław Miasto


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl