GLP Wrocław IV Logistic Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Miasto, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Wrocław West Logistics Centre to nowoczesny park magazynowy, który zlokalizowany jest w granicach administracyjnych Wrocławia, w obrębie 1,2-milionowej aglomeracji. Inwestycja ta została zrealizowana w pobliżu kluczowych węzłów drogowych – 2,5 km od autostrady A4 (Wrocław-Bielany) oraz 0,5 km od autostrady A8 (Wrocław-Zachód). Magazyny do wynajęcia w Wrocław West Logistics Centre są położone na obszarze objętym zasięgiem komunikacji publicznej (4 linie autobusowe). Ponadto, grunt jest włączony do Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomiczniej (WSSE Invest-Park). Dodatkowym atutem obiektu jest możliwość adaptacji powierzchni magazynowych pod kątem produkcji. Warto też dodać, że nowoczesna inwestycja jest oddalona zaledwie 3 km od centrum Wrocławia, a od lotniska dzieli ją tylko 1 węzeł drogowy.

64 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej do wynajęcia we Wrocławiu

Inwestycja Wrocław West Logistics Centre to docelowo 64 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej do wynajęcia we Wrocławiu. Moduły magazynowo-biurowe będą mogły zostać zaadaptowane na potrzeby prowadzenia działalności produkcyjnej. Dodatkowym atutem jest możliwość dostosowania liczby doków oraz bram wjazdowych do potrzeb klienta.

Magazyny do wynajęcia w Wrocław West Logistics Centre to obiekty zrealizowane w najwyższym standardzie (klasa A). Wysokość obiektu wynosi 10 m, nośność posadzki 5 t/m kw. Budynki są wyposażone w klapy dymowe, system tryskaczy ESFR oraz są objęte całodobowym nadzorem kamer przemysłowych (CCTV).

Wrocław: magazyny do wynajęcia w strategicznej lokalizacji (blisko A4 i A8)

Wrocław West Logistics Centre to magazyny do wynajęcia, które zostały położone w strategicznej lokalizacji. Są one usytuowane w granicach Wrocławia (zaledwie 3 km od centrum miasta), 2,5 km od autostrady A4 (Wrocław-Bielany) oraz 0,5 km od autostrady A8 (Wrocław-Zachód).

Inwestycja posiada dostęp do komunikacji publicznej (4 linie autobusowe). Dużym atutem magazynów pod wynajem we Wrocław West Logistics Centre jest położenie w Wałbrzyskiej Specjalnej Strefie Ekonomiczniej (WSSE Invest-Park).

map

Lokalizacja:

Wrocław Miasto

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Wrocław II

Wrocław Miasto

MLP Wrocław

Wrocław Miasto

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto

Prologis Park Wrocław III

Wrocław Miasto


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl