Eurologis

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Wrocław Północny Wschód, Wrocław

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Eurologis mieści się w północnej części Wrocławia, ok. 16 km od centrum miasta. Opisywana powierzchnia magazynowa do wynajęcia znajduje się niecałe 10 km od trasy S8 (Wrocław-Warszawa). W odległości 1,5 km od kompleksu przebiega tzw. łącznik Długołęka, który stanowi połączenie Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (A8) z drogą krajową 8.

Magazyny we Wrocławiu w odległości zaledwie 10 km od trasy S8/A8

Centrum logistyczne Eurologis mieści się w północnej części Wrocławia, w odległości ok. 16 km od centrum miasta. Magazyn do wynajęcia znajduje się niecałe 10 km od trasy S8 (Wrocław-Warszawa). W oddaleniu 1,5 km od obiektu przebiega tzw. łącznik „Długołęka”, który stanowi połączenie Autostradowej Obwodnicy Wrocławia (A8) z DK 8.

Magazyn do wynajęcia z dostępem do bocznicy kolejowej we Wrocławiu

Północna część działki graniczy z działającą bocznicą kolejową, która może stanowić dla przedsiębiorców − alternatywny środek transportu towarów. Niewielka odległość dzieląca centrum logistyczne od autostrady A4 (Berlin-Wrocław-Kraków-wschodnia granica) wynoszącą − 30 km, gwarantuje dogodne skomunikowanie zarówno z najważniejszymi regionami w Polsce jak i z rynkami zagranicznymi.

Hale magazynowe we Wrocławiu dostosowane do potrzeb najemców

Eurologis to magazyn we Wrocławiu klasy A, który gwarantuje najemcom możliwość indywidualnej adaptacji powierzchni magazynowych i biurowych − do charakteru prowadzonej działalności. Dodatkową zaletą centrum logistycznego Eurologis są elastyczne warunki najmu.

map

Lokalizacja:

Wrocław Północny Wschód

Region:

Wrocław

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Wrocław II

Wrocław Miasto

Logicor Wrocław IV

Wrocław Miasto

EQT Exeter Mirków

Wrocław Północny Wschód

Jakon Wrocław Kowalska Park

Wrocław Północny Wschód


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl