Warsaw Airport Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Janki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Janki to kolejne centrum dystrybucyjne zrealizowane przez dewelopera Panattoni Europe. Ta inwestycja została zlokalizowana w bliskich okolicach Warszawy bezpośrednio przy węźle "Sokołowska" drogi ekspresowej S8 przebiegającej z Wrocławia do Białegostoku, łączącej aglomeracje: wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką. Hala magazynowa do wynajęcia w Panattoni Park Janki to obiekt najwyższej klasy A, którego powierzchna wynosi 21 145 mkw. Dodatkowe atuty tej inwestycji to możliwość adaptacji powierzchni dla klientów z różnych branż, niewielka odległość od centrum Warszawy oraz dogodny dostęp do komunikacji miejskiej.

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Jankach (Warszawa)

Panattoni Park Janki to centrum dystrybucyjne zlokalizowane w bliskiej okolicy Warszawy. Powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Jankach, którą oferuje deweloper Panattoni Europe została położona bezpośrednio przy węźle „Sokołowska” drogi ekspresowej S8 łączącej drogi - ekspresową S2 z drogą krajową nr 7 w kierunku Krakowa i Słowacji. Taka lokalizacja stwarza dogodne warunki dla klientów, którzy prowadzą dystrybucję na rynek Polski centralnej oraz całej Europy.

Nowoczesne magazyny do wynajęcia pod Warszawą

Panattoni Park Janki to nowoczesne magazyny do wynajęcia pod Warszawą, w miejscowości Janki, które składają się z nowoczesnej hali magazynowej o powierzchni 21 145 mkw. Jest to budynek zrealizowany w najwyższym standardzie klasy A, który oferuje powierzchnie magazynowe-biurowe dostosowane do wymagań i potrzeb klientów z różnych branż. Budynek jest wyposażony w nowoczesne doki rozładunkowe, system tryskaczy, klapy dymowe oraz system monitoringu (CCTV). 

Panattoni Europe – czołowy deweloper nieruchomości w Polsce

Zarządcą parku jest Panattoni Europe- deweloper nieruchomości komercyjnych działający w Polsce od 2005 roku. Posiada on w swojej ofercie nowoczesne obiekty magazynowe o najwyższym standardzie. Firma specjalizuje się wprowadzeniu projektów built-to-suit- dostarczaniu obiektów spełniających indywidualne wymagania klientów.


map

Lokalizacja:

Janki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżuOkiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl