Magazyny do wynajęcia - Teresin

Jedną z bardziej interesujących lokalizacji magazynowych w okolicach Warszawy jest gmina Teresin, znajdująca się około 40 kilometrów na zachód od centrum Warszawy.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019r.
 • 233 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 11 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 36 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Powierzchnia magazynowa w Teresinie dostosowana do potrzeb najemcy

W podregionie funkcjonują aktualnie dwa duże parki Prologis Park Teresin oraz Panattoni Park Teresin. Obie nieruchomości usytuowane są przy drodze DK92 oraz w odległości ok 18 km od istniejącego węzła Wiskitki na Autostradzie A2. Wśród inwestorów, którzy docenili tę lokalizację są firma Tesco, DB Schenker, Halliburton czy Viva Manufacturing. Istnieje możliwość dostosowania wynajętej powierzchni do potrzeb najemców. Istniejąca na terenie jednego z parków bocznica kolejowa, zapewnia bezpośrednie połączenie z linią kolejową prowadzącą z Europy Zachodniej do krajów bałtyckich i Rosji.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Warszawa

PartnersPol Group wynajmuje więcej w MLP Teresin


17-01-2019

Firma logistyczna PartnersPol Group zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. m kw.

Hillwood Ożarów II w pełni wynajęty


15-12-2016

Firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. Dzięki podpisanej umowie budynek w Parku Magazynowym Hillwood został w pełni wynajęty.

Pierwszy etap P3 Błonie wynajęty


02-12-2016

Spółka P3 rozpoczęła budowę nowego magazynu w parku P3 Błonie. Docelowa powierzchnia magazynu będzie wynosić ok. 80 000 m kw. Pierwszy etap inwestycji znalazł już najemcę.

ZING z nowym centrum dystrybucyjnym niedaleko Warszawy


30-11-2016

Przy węźle Konotopa w Jawczycach powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Firma podpisała umowę najmu 14 tys. m kw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.