SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków położony jest w odległości 800 metrów od drogi krajowej numer 2 (E30) Warszawa-Poznań, w pobliżu węzła „Pruszków” przy autostradzie A2 z Berlina do Moskwy. Niewielka odległość od stolicy kraju, usytuowanie w pobliżu ważnych traktów komunikacyjnych to nie jedyne z zalet parku. Obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany z centrum miasta dzięki dostępowi do rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej.

Magazyny w Ożarowie Mazowieckim (k. Warszawy) zlokalizowane w pobliżu węzła "Pruszków"

Magazyny SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków zlokalizowane są w odległości 800 m od drogi krajowej numer 2 Warszawa – Poznań (E30) i w sąsiedztwie węzła "Pruszków", który znajduje się na autostradzie A2. Centrum logistyczne posiada dostęp do komunikacji miejskiej, zapewniającej sprawny dojazd do centrum Warszawy.

Magazyny do wynajęcia pod Warszawą wybudowane w najwyższym standardzie klasy A

SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków składa się z trzech budynków biurowo-magazynowych. Ich łączna powierzchnia wynosi 79 000 mkw. Każdy z nich ma wysokość równą 10 m, a nośność ich posadzki wynosi w każdym przypadku 5 t/mkw. Zabezpieczenie przeciwpożarowe stanowią tryskacze i klapy dymowe. Hale magazynowe są dostosowane do prowadzenia lekkiej produkcji.

Pierwszy magazyn do wynajęcia na obszarze SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków został oddany do użytku w 2007 roku. Jego powierzchnia całkowita wynosi 43 300 mkw. Posiada głębokość równą 132 m i siatkę słupów o wymiarach 25,00 m x 12,00 m. Hala magazynowa jest budynkiem typu „cross-dock”, co oznacza, że przyjmowany towar nie jest składowany, tylko od razu przygotowywany do dalszej dystrybucji.

Magazyn drugi posiada identyczną siatkę słupów, ale jego głębokość i powierzchnia są prawie dwukrotnie mniejsze (odpowiednio 75 m i 23 350 mkw.). Ostatnia najmniejsza hala magazynowa, o powierzchni wynoszącej 12 350 mkw., została oddana do użytku na początku 2009 roku. Ma ona głębokość 92 m, a siatka słupów ma tu wymiary 12,00 m x 23,00 m.

map

Lokalizacja:

Ożarów Mazowiecki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Ożarów I Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

Ożarów II Logistics Centre

Ożarów Mazowiecki

SEGRO Business Park Warsaw, Ożarów

Ożarów Mazowiecki

MEP Industrial Center Warsaw

Ożarów Mazowiecki


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl