Magazyny do wynajęcia - Pruszków

Magazyny do wynajęcia w Pruszkowie to nowoczesna powierzchnia, zlokalizowana koło 20 km od Warszawy. Swoje obiekty zlokalizowali tu m.in. tacy deweloperzy jak MLP Group (MLP Pruszków I & II) czy Panattoni, w których powierzchnie zajmują przedstawiciele szeroko pojętej branży logistycznej i dystrybucyjnej.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017r.
 • 413 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 18 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 70 000 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 110 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2

Największe transakcje

Klient Park Powierzchnia
Euro RTV AGD Panattoni Park Pruszków II 23 000 m2
Telekomunikacja Polska SEGRO Logistics Park Warsaw, Pruszków 16 400 m2


Powierzchnia pod logistykę i produkcję

Przemysłowe tradycje Pruszkowa sięgają jeszcze XIX wieku, kiedy to powstała m.in. nadal funkcjonująca fabryka ołówków. Dziś kwitnie tu m.in. biznes farmaceutyczny (Herbapol), kosmetyczny (L’oreal, Oriflame) oraz logistyczny.

Magazyn do wynajęcia pod Warszawą przy A2

Magazyny do wynajęcia w Pruszkowie charakteryzuje dogodna lokalizacja, co sprawia, że śmiało mogą stanowić one alternatywę dla najmu powierzchni w magazynach w Warszawie. Stolicę z Pruszkowem łączy bezpłatny odcinek autostrady A2 oraz węzeł Pruszków, który umożliwia z kolei wygodny i szybki transport z Pruszkowa do Poznania.

Miato posiada również dobre połączenie z sąsiadującymi zagłębiami magazynowymi, czyli z Błoniem (DW701), Ożarowie Mazowieckim (DW718) oraz wewnątrzmiejskimi magazynami, zlokalizowanymi w Warszawie (DW719). Na terenie Pruszkowa funkcjonuje też kolejowy terminal kontenerowy, a w jego okolicach znajduje się lotnisko sanitarne i śmigłowcowe.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Warszawa

PartnersPol Group wynajmuje więcej w MLP Teresin


17-01-2019

Firma logistyczna PartnersPol Group zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. m kw.

Hillwood Ożarów II w pełni wynajęty


15-12-2016

Firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. Dzięki podpisanej umowie budynek w Parku Magazynowym Hillwood został w pełni wynajęty.

Pierwszy etap P3 Błonie wynajęty


02-12-2016

Spółka P3 rozpoczęła budowę nowego magazynu w parku P3 Błonie. Docelowa powierzchnia magazynu będzie wynosić ok. 80 000 m kw. Pierwszy etap inwestycji znalazł już najemcę.

ZING z nowym centrum dystrybucyjnym niedaleko Warszawy


30-11-2016

Przy węźle Konotopa w Jawczycach powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Firma podpisała umowę najmu 14 tys. m kw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.