PHN Pruszków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Pruszków, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Nowoczesne magazyny do wynajęcia pod Warszawą (Parzniew)

Hillwood Pruszków to projekt parku magazynowego, który został zlokalizowany w Parzniewie pod Warszawą (ok. 20 km od centrum miasta). Te nowoczesne magazyny do wynajęcia będą docelowo liczyć łącznie ponad 100 000 mkw. powierzchni, która będzie mogła zostać przystosowana zarówno do wysokiego składowania jak i na potrzeby lekkiej produkcji.

Park magazynowy Hillwood Pruszków jest oddalony zaledwie 2,9 km od węzła Pruszków, ma też łatwy dostęp do obwodnicy Warszawy (drogi ekspresowe S8/S2). Dodatkowym atutem jest fakt, że inwestycja jest położona 900 metrów od przystanku kolejowego PKP linii Warszawa – Grodzisk co będzie ułatwieniem dla przyszłych pracowników.

Magazyny typu BTS w Parzniewie

Magazyny do wynajęcia w Hillwood Pruszków mogą zostać zrealizowane w formie BTS (bulit-to-suit). Jest to dodatkowy atut tego parku magazynowego ponieważ hala magazynowa może zostać wybudowana dokładnie według specyfikacji oraz konkretnych wymogów najemców z różnych branż. Docelowa powierzchnia tej inwestycji będzie wynosić ok. 100 000 mkw. i zostanie wybudowana na 22 hektarowej działce.

Hale magazynowe klasy A pod Warszawą (Parzniew)

Hale magazynowe w Parzniewie będą zrealizowane w najwyższym standardzie klasy A – oznacza to, że ich wysokość będzie wynosić 10 m netto, posadzka wytrzyma obciążenie 5 t/mkw., magazyny będą wyposażone w nowoczesne systemy przeciwpożarowe w postaci tryskaczy ESFR oraz klapy dymowe. Cała inwestycja będzie objęta całodobowym systemem monitoringowym (CCTV).


map

Lokalizacja:

Pruszków

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

MLP Pruszków I

Pruszków

MLP Pruszków II

Pruszków


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl