Magazyny do wynajęcia - Nadarzyn

Dostępne powierzchnie magazynowe w Nadarzynie oferuje Prologis Park Nadarzyn oraz Tulipan Park Warszawa. Magazyny te zlokalizowane są wzdłuż drogi ekspresowej nr 8, która jest główną trasą łączącą Warszawę z aglomeracją śląską.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 188 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 14 500 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 5 000 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 6 500 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Powierzchnie magazynowo-biurowe klasy A w Nadarzynie

Obydwa parki dysponują nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi i biurowymi klasy A. Obiekty te są często wybierane przez operatorów logistycznych, firmy z branży FMCG, jak również przez centra dystrybucyjne sieci handlowych. W okolicach Nadarzyna swoje centrum ulokowała Żabka.

Najemcy decydujący się na lokalizację w Nadarzynie mogą liczyć na dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej z okolicznych miejscowości. Systematyczny rozwój infrastruktury drogowej zapewnia poprawę komunikacji z centrum Warszawy.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Warszawa

PartnersPol Group wynajmuje więcej w MLP Teresin


17-01-2019

Firma logistyczna PartnersPol Group zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. m kw.

Hillwood Ożarów II w pełni wynajęty


15-12-2016

Firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. Dzięki podpisanej umowie budynek w Parku Magazynowym Hillwood został w pełni wynajęty.

Pierwszy etap P3 Błonie wynajęty


02-12-2016

Spółka P3 rozpoczęła budowę nowego magazynu w parku P3 Błonie. Docelowa powierzchnia magazynu będzie wynosić ok. 80 000 m kw. Pierwszy etap inwestycji znalazł już najemcę.

ZING z nowym centrum dystrybucyjnym niedaleko Warszawy


30-11-2016

Przy węźle Konotopa w Jawczycach powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Firma podpisała umowę najmu 14 tys. m kw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.