Magazyny do wynajęcia - Nadarzyn

Dostępne powierzchnie magazynowe w Nadarzynie oferuje Prologis Park Nadarzyn oraz Tulipan Park Warszawa. Magazyny te zlokalizowane są wzdłuż drogi ekspresowej nr 8, która jest główną trasą łączącą Warszawę z aglomeracją śląską.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2017r.
 • 174 500 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 11 600 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 75 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2

Największe transakcje

Klient Park Powierzchnia
LS Logistic SEGRO Logistics Park Warsaw, Nadarzyn 12 500 m2
Toya Park Nadarzyn 11 200 m2


Powierzchnie magazynowo-biurowe klasy A w Nadarzynie

Obydwa parki dysponują nowoczesnymi powierzchniami magazynowymi i biurowymi klasy A. Obiekty te są często wybierane przez operatorów logistycznych, firmy z branży FMCG, jak również przez centra dystrybucyjne sieci handlowych. W okolicach Nadarzyna swoje centrum ulokowała Żabka.

Najemcy decydujący się na lokalizację w Nadarzynie mogą liczyć na dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej z okolicznych miejscowości. Systematyczny rozwój infrastruktury drogowej zapewnia poprawę komunikacji z centrum Warszawy.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Warszawa

Hillwood Ożarów II w pełni wynajęty


15-12-2016

Firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. Dzięki podpisanej umowie budynek w Parku Magazynowym Hillwood został w pełni wynajęty.

Pierwszy etap P3 Błonie wynajęty


02-12-2016

Spółka P3 rozpoczęła budowę nowego magazynu w parku P3 Błonie. Docelowa powierzchnia magazynu będzie wynosić ok. 80 000 m kw. Pierwszy etap inwestycji znalazł już najemcę.

ZING z nowym centrum dystrybucyjnym niedaleko Warszawy


30-11-2016

Przy węźle Konotopa w Jawczycach powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Firma podpisała umowę najmu 14 tys. m kw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.

Uniq Logistic w Hillwood Ożarów II


17-11-2016

Firma Uniq Logistic wynajęła w parku Hillwood Ożarów II ponad 2,5 tys. m kw. powierzchni magazynowo-biurowej. W ten sposób chce umocnić pozycję na rynku warszawskim. Firma ma już swoje oddziały w siedmiu miastach Polski.