Magazyny do wynajęcia - Mszczonów

Magazyny do wynajęcia w Mszczonowie to nowoczesna powierzchnia magazynowa, oferowana przez dewelopera Point Park Properties (P3) w ramach Point Park Mszczonów. Samo miasto znajduje się w czołówce najdynamiczniej rozwijających się miejscowości w Polsce i powoli – z dawnej rzemieślniczej miejscowości – przekształca się w nowoczesny ośrodek logistyczno-przemysłowy.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 232 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 0 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 58 000 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 66 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Magazyn między Łodzią a Warszawą

Mszczonów leży w obrębie aglomeracji warszawsko-łódzkiej (w odległości 45 km od Warszawy i 90 km od Łodzi), przy trasie nr 8 Warszawa-Katowice i na szlaku drogi krajowej nr 50. Co więcej, przecinają się tu Centralna Magistrala Kolejowa i trasa kolei towarowej wschód-zachód /Słubice-Terespol/.

W 30 minut można z Mszczonowa dojechać do portu lotniczego na Okęciu. Tak dogodną lokalizację doceniły firmy, skupiające swoją działalność na logistyce i dystrybucji, jak np. ND Logistic, ID Logistics, Fiege czy Jeronimo Martins Dystrybucja.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Warszawa

PartnersPol Group wynajmuje więcej w MLP Teresin


17-01-2019

Firma logistyczna PartnersPol Group zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. m kw.

Hillwood Ożarów II w pełni wynajęty


15-12-2016

Firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. Dzięki podpisanej umowie budynek w Parku Magazynowym Hillwood został w pełni wynajęty.

Pierwszy etap P3 Błonie wynajęty


02-12-2016

Spółka P3 rozpoczęła budowę nowego magazynu w parku P3 Błonie. Docelowa powierzchnia magazynu będzie wynosić ok. 80 000 m kw. Pierwszy etap inwestycji znalazł już najemcę.

ZING z nowym centrum dystrybucyjnym niedaleko Warszawy


30-11-2016

Przy węźle Konotopa w Jawczycach powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Firma podpisała umowę najmu 14 tys. m kw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.