Mapletree Park Kalwaria I

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Piaseczno, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Hillwood Kalwaria to centrum logistyczne w Piasecznie, położone na południowy wschód, 15 km od Warszawy. Bliskie sąsiedztwo drogi krajowej nr 79 pozwala na szybkie połączenie z głównymi miastami Polski tj. Katowice, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań i Gdańsk. Centrum logistyczne w Piasecznie oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowe i biurowe klasy A. Magazyn można przystosować do obsługi towarów wymagających specjalistycznego wyposażenia oraz do lekkiej produkcji.

Centrum logistyczne w Piasecznie przy południowej obwodnicy stolicy S2

Hillwood Kalwaria to centrum logistyczne w Piasecznie, zlokalizowane w odległosci ok. 15 km od Warszawy. Magazyn sąsiaduje z drogą krajową nr 79, która umożliwia szybkie połączenie z najważniejszymi ośrodkami miejskimi w kraju, takimi jak np. Katowice czy Kraków. Stosunkowo blisko magazynów znajduje się również Południowa Obwodnica Warszawy S2 (17 km).

Powierzchnie magazynowo-biurowe klasy A w centrum logistyczny w Piasecznie

Hillwood Kalwaria to centrum logistyczne pod Piasecznem, w skład którego wchodzą nowoczesne powierzchnie magazynowe oraz biurowe ‒ klasy A. Magazyn może zostać odpowiednio przystosowany do indywidualnych potrzeb klientów. Hala magazynowa spełnia niezbędne warunki do prowadzenia lekkiej produkcji.

Magazyn w Warszawie o powierzchni całkowitej blisko 40 000 mkw.

Centrum logistyczne Hillwood Kalwaria składa się z jednego magazynu o powierzchni całkowitej liczącej 39 000 mkw. Centrum logistyczne w Piasecznie oferuje zarówno powierzchnię magazynową, jak i biurową. Budynek o wysokości hali wynoszącej 10 m, jest dostosowany do potrzeb wysokiego składowania. Nośność posadzki to 5 t/mkw.

 

map

Lokalizacja:

Piaseczno

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Piaseczno

Piaseczno

Hillwood Kalwaria III

Piaseczno

Piaseczno Business Park

Piaseczno


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl