Magazyny do wynajęcia - Janki-Raszyn

Magazyny do wynajęcia zlokalizowane w Jankach i Raszynie na obrzeżach Warszawy to idealny wybór dla najemców, którzy poszukują powierzchni, w niewielkiej odległości od stolicy po atrakcyjnych stawkach. Obecnie, w tej lokalizacji do dyspozycji pozostaje oferta Raszyn Business Park oraz Prologis Park Janki. Z względu na fantastyczną lokalizację i rozwój unfrastruktury drogowej, rynek ten dysponuje ogromnym potencjałem rozwoju.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2019r.
 • 257 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 13 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 70 000 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 24 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Powierzchnia magazynowa pod Warszawą przy trasie katowickiej i krakowskiej do wynajęcia od zaraz

Wynajmując powierzchnię w hali magazynowej w Jankach lub w Raszynie, najemca zyskuje doskonałe warunki pod działalność logistyczną czy dystrybucyjną w interesującej lokalizacji. Mowa tu o bliskości Warszawy – a tym samym dostępie do bogatego i dużego rynku konsumenckiego oraz praktycznie niewyczerpanej siły roboczej – oraz ważnych krajowych szlakach komunikacyjnych. Obie miejscowości leżą bezpośrednio przy wylocie z Warszawy na drogę krajową nr 7 (Kraków) oraz nr 8 (Katowice), co przekłada się na doskonałe połączenie z południem Polski. Ponadto, planowana budowa trasy Salomea-Wolica dodatkowo usprawni komunikację drogową na tym odcinku, odciążając ruch na Alei Krakowskiej, a następnie w Raszynie i samych Jankach.

Czynsze za wynajem magazynu w Jankach i w Raszynie niższe niż w Warszawie

Magazyny w Raszynie i Jankach to obiekty wielkopowierzchniowe, oferujące łącznie ponad 100 000 mkw. w doskonałej lokalizacji. Pomimo niewielkiej odległości od obiektów, zlokalizowanych w obrębie miasta – gdzie zwykle stawki są bardzo wysokie – oferują one niższe czynsze najmu.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Warszawa

PartnersPol Group wynajmuje więcej w MLP Teresin


17-01-2019

Firma logistyczna PartnersPol Group zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. m kw.

Hillwood Ożarów II w pełni wynajęty


15-12-2016

Firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. Dzięki podpisanej umowie budynek w Parku Magazynowym Hillwood został w pełni wynajęty.

Pierwszy etap P3 Błonie wynajęty


02-12-2016

Spółka P3 rozpoczęła budowę nowego magazynu w parku P3 Błonie. Docelowa powierzchnia magazynu będzie wynosić ok. 80 000 m kw. Pierwszy etap inwestycji znalazł już najemcę.

ZING z nowym centrum dystrybucyjnym niedaleko Warszawy


30-11-2016

Przy węźle Konotopa w Jawczycach powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Firma podpisała umowę najmu 14 tys. m kw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.