EQT Exeter Park Grodzisk I

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Grodzisk Mazowiecki, Warszawa

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


EQT Exeter Park Grodzisk I zlokalizowany jest w pobliżu węzła „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2 oraz przy planowanej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego. Jest to strategiczne miejsce dla klientów koncentrujących się na logistycznej obsłudze warszawskiego oraz krajowego rynku.

Nowoczesne magazyny do wynajęcia w Grodzisku Mazowieckim, k. Warszawy

Nowoczesne magazyny do wynajęcia w EQT Exeter Park Grodzisk I to projekt skierowany do klientów prowadzących usługi logistyczne oraz produkcyjne. Ta inwestycja to najwyższy standard wykończenia (klasa A) magazynów do wynajęcia w Grodzisku Mazowieckim, k. Warszawy.  Inwestycja jest dostosowana do wymogów małych oraz średnich przedsiębiorstw.

Magazyn do wynajęcia pod Warszawą przy autostradzie A2

EQT Exeter Park Grodzisk I został ulokowany w sąsiedztwie węzła „Grodzisk Mazowiecki” autostrady A2 oraz przy planowanej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego, ok. 34 km od ścisłego centrum Warszawy. Jest to idealne miejsce na zlokalizowanie centrum logistycznego dla firm obsługujących warszawski oraz krajowy rynek. Warto dodać, że EQT Exeter Park Grodzisk I oferuje nowoczesne technologie oraz zaawansowane rozwiązania techniczne, zapewniające najwyższą jakość powierzchni magazynowej (klasa A). Dodatkowym atutem jest elastyczność w kształtowaniu modułów magazynowo-biurowych.

map

Lokalizacja:

Grodzisk Mazowiecki

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

DP Portfolio - Grodzisk

Grodzisk Mazowiecki

P3 Grodzisk

Grodzisk Mazowiecki

Distribution Park Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki

GLP Warsaw Logistics Centre

Grodzisk Mazowiecki


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl