Diamond Business Park Raszyn

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Janki-Raszyn, Warszawa

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Powierzchnia magazynowo-przemysłowa w sąsiedztwie CH Janki

Diamond Business Park Raszyn to park magazynowy-przemysłowy położony w południowo-zachodniej części Warszawy, przy Alei Krakowskiej (droga nr 7), w pobliżu Centrum Handlowego Janki; bezpośrednio przy zjeździe z budowanej trasy S8 na odcinku Salomea-Wolica, łączącej Trasę Krakowską (nr 7) z Trasą Katowicką (nr 8) z trasą A2. Park znajduje się 12 km od centrum Warszawy, zaś od lotniska Okęcie dzieli go dystans jedynie 5 km. Strategiczne położenie stwarza doskonałe warunki do dystrybucji w Warszawie i Polsce.

Obiekt dopasowany do wymogów najemcy

Oferta najmu powierzchni w Diamond Business Park Raszyn kierowana jest zarówno do większych jak i mniejszych najemców. Minimalny moduł do wynajęcia ma ok. 1200 m2. Posiada obszerne place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz rampy najazdowe umożliwiające dostęp do wnętrza magazynu samochodom dostawczym. Konstrukcja hali umożliwiająca wykorzystanie różnych systemów składowania i indywidualne rozplanowanie linii produkcyjnej. Posadzka została wzmocniona (nośność 6T/m²) oraz wykończona warstwą niepylącą. Nowoczesne pomieszczenia biurowe i zaplecze socjalno-sanitarne zostały wykończone w wysokim standardzie. Biura zlokalizowane na parterze i/lub antresoli.

Pełna kontrola kosztów użytkowania

W obiekcie zamontowano nowoczesny, energooszczędny system oświetlenia. W dachu umieszczone zostały świetliki, które zapewniają dostęp naturalnego światła. Ogrzewanie gazowe pozwala na maksymalną kontrolę zużycia. Ponadto, magazyn został wyposażony w zaawansowany system telekomunikacyjny.

 

map

Lokalizacja:

Janki-Raszyn

Region:

Warszawa

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Janki

Janki-Raszyn

Logicor Łazy

Janki-Raszyn

Panattoni Park Janki II

Janki-Raszyn

Prologis Park Janki

Janki-Raszyn


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl