Magazyny do wynajęcia - Warszawa Miasto

Magazyny do wynajęcia w Warszawie to obiekty zlokalizowane przede wszystkim w południowo-zachodniej lub północnej części miasta. W odróżnieniu od innych rynków wewnątrzmiejskich, najemcy mogą wybierać tu między obiektami z klasyczną powierzchnią pod dystrybucję i składowanie oraz parkami typu Small Business Units, oferującymi niewielkie moduły magazynowe z reprezentacyjną powierzchnią biurową. Warszawa to również najstarszy i jeden z droższych rynków magazynowych w Polsce.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 670 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 71 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 24 500 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 64 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Magazyny do wynajęcia przy Okęciu lub w przemysłowej części stolicy

Ze względu na specyfikę dużego miasta oraz wysokie ceny gruntów przemysłowych, magazyny w Warszawie zlokalizowane są w kilku różnych, często oddalonych od siebie rejonach miasta. Wiele obiektów, jak np. Warsaw Distribution Centre, Distribution Park Okęcie, Gate One Business Park czy parki Ideal Idea znajduje się w strategicznej lokalizacji obok lotniska Okęcie.

W sąsiadującym Ursusie powierzchnię magazynową wynająć można w magazynie Diamond Business Park Ursus czy Ursus Logistics Centre. Kolejne magazyny, jak np. Distribution Park Annopol, Segro Business Park Warsaw czy Żerań Park I zlokalizowane są na północy miasta, po lewej stronie Wisły w bardziej przemysłowej części stolicy.

Magazyn w Warszawie czy warto?

Wynajęcie magazynu bezpośrednio w Warszawie zwykle łączy się z wyższą stawką czynszu. Jest to jednak najlepsze rozwiązanie dla najemców, dla których absolutny priorytet stanowi dogodna lokalizacja, umożliwiającą szybką i sprawną obsługę partnerów biznesowych w granicach Warszawy.

Stołeczne magazyny cieszą się największą popularnością wśród operatorów logistycznych, branży FMCG oraz małych i średnich firm, które z chęcią wybierają obiekty typu Small Business Units. Najemcy szukający większych powierzchni pod obsługę logistyczną na szeroką skalę zwykle decydują się na wynajęcie magazynu w okolicach Warszawy.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Warszawa

PartnersPol Group wynajmuje więcej w MLP Teresin


17-01-2019

Firma logistyczna PartnersPol Group zwiększyła zamówienie o dodatkowe 7,5 tys. m kw. nowoczesnej powierzchni magazynowej w MLP Teresin. W efekcie będzie korzystać w tym parku z łącznie blisko 30 tys. m kw.

Hillwood Ożarów II w pełni wynajęty


15-12-2016

Firma AJS Parts przeniesie się do parku magazynowego Hillwood Ożarów II, konsolidując swoje magazyny w jednym miejscu. Dzięki podpisanej umowie budynek w Parku Magazynowym Hillwood został w pełni wynajęty.

Pierwszy etap P3 Błonie wynajęty


02-12-2016

Spółka P3 rozpoczęła budowę nowego magazynu w parku P3 Błonie. Docelowa powierzchnia magazynu będzie wynosić ok. 80 000 m kw. Pierwszy etap inwestycji znalazł już najemcę.

ZING z nowym centrum dystrybucyjnym niedaleko Warszawy


30-11-2016

Przy węźle Konotopa w Jawczycach powstało centrum dystrybucyjne firmy ZING. Firma podpisała umowę najmu 14 tys. m kw. w Panattoni Park Warszawa – Konotopa. Eksperci z JLL doradzali ZING w procesie poszukiwania lokalizacji oraz negocjowaniu warunków umowy najmu.