Warsaw Distribution Center

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Warsaw Distribution Center to nowoczesny park magazynowy dedykowany przede wszystkim dla średnich i mniejszych najemców, poszukujących doskonałej lokalizacji w Warszawie. Park magazynowy usytuowany jest w południowo-zachodniej części stolicy, w okolicy Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie oraz korytarza autostrady A2, która stworzy arterię komunikacyjną Moskwa-Berlin. Park oferuje reprezentacyjne powierzchnie biurowe oraz nowoczesne moduły magazynowe.

Magazyny w Warszawie w sąsiedztwie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina

Warsaw Distribution Center to jeden z najnowocześniejszych parków magazynowych w rejonie Warszawy. Magazyny zlokalizowane są w południowo-zachodniej części Warszawy. Niewątpliwym atutem magazynów jest sąsiedztwo Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (2 km).

Bliska odległość autostrady A2 (9 km) umożliwia szybki transport towarów w kierunku zachodniej granicy. Dobra jakość infrastruktury drogowej w samym mieście oraz dostępność komunikacji miejskiej ułatwia rekrutowanie wykwalifikowanej siły roboczej, a także sprzyja otwarciu na lokalne rynki zbytu.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie oferujące powierzchnię magazynową, biurową oraz produkcyjną

W skład parku magazynowego Warsaw Distribution Center wchodzi pięć magazynów o łącznej powierzchni wynoszącej 30 000 mkw. Obiekt oferuje powierzchnię magazynową, biurową oraz produkcyjną. Magazyny w Warszawie posiadają wysokiej klasy zabezpieczenia przeciwpożarowe w postaci systemu tryskaczy oraz klap dymowych.

Magazyny są przystosowane do prowadzenia produkcji lekkiej. Park magazynowy w Warszawie posiada infrastrukturę umożliwiającą sprawny dojazd i załadunek samochodów ciężarowych.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl