SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Żerań, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


SEGRO Business Park Warsaw, Żerań to nowoczesna inwestycja zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Żerań. Gwarantuje to dogodne połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Dojazd do centrum miasta zajmuje 15 minut, a Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina znajduje się w odległości 17 km. Park magazynowy mieści się zaledwie pół kilometra od Trasy Toruńskiej, dzięki czemu kierowcy mogą z powodzeniem uniknąć korków.

Magazyny wynajem Warszawa: 10 km od centrum stolicy

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań to nowoczesna inwestycja znanego i cenionego na rynku dewelopera – SEGRO. Magazyny do wynajęcia zlokalizowane są w warszawskiej dzielnicy Żerań, co gwarantuje dogodne połączenie komunikacyjne z pozostałymi częściami miasta. Dojazd do centrum zajmuje 15 minut zaś Port Lotniczy im. Fryderyka Chopina znajduje się w odległości 17 km.

Park magazynowy mieści się w odległości zaledwie pół kilometra od Trasy Toruńskiej, dzięki czemu możliwy jest sprawny wyjazd z Warszawy, z uniknięciem korków. Taka lokalizacja sprawia, że opisywany magazyn w Warszawie to świetna oferta dla wszystkich klientów szukających magazynu w atrakcyjnym punkcie komunikacyjnym.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie wybudowane w standardzie klasy A

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań to park magazynowy, w skład którego wchodzi sześć najwyższej klasy magazynów. Hale utrzymane w jednakowym standardzie wykończenia, posiadają następujące parametry: 9 m wysokości netto, 60 m głębokości, zaś dopuszczalne obciążenie posadzki wynosi 5t/mkw. Place manewrowe oraz duża ilość przestronnych miejsc parkingowych sprawiają, że opisywane magazyny do wynajęcia w Warszawie cieszą się dużym zainteresowaniem najemców. Hale magazynowe zostały wyposażone w wysokiej jakości zabezpieczenia przeciwpożarowe (tryskacze oraz klapy dymowe).

SEGRO ‒ wiodący deweloper nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych w Polsce

SEGRO to jeden z najbardziej znanych deweloperów powierzchni magazynowych, biurowych oraz hal produkcyjnych ‒ działający na światowym rynku. Obiekty SEGRO znajdują się w najbardziej atrakcyjnych miastach Polski. Oferowane przez dewelopera budynki są nowoczesne i doskonale wykończone, a magazyny spełniają wysokie wymagania klasy A.

map

Lokalizacja:

Żerań

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Annopol

Żerań


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl