Prologis Park Warsaw, Żerań

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Żerań, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Prologis Park Warsaw Żerań to nowoczesny kompleks biurowo-magazynowy, przeznaczony dla firm szukających prestiżowej i funkcjonalnej lokalizacji w obrębie Warszawy. Prologis Park Warsaw Żerań to cztery budynki magazynowe o łącznej powierzchni najmu 54 800 m2.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie zlokalizowane 10 km od centrum stolicy

Prologis Park Warsaw Żerań to niezwykle nowoczesne centrum logistyczne, w którym docelowo mają znajdować się biura oraz magazyny. Obiekt położony jest w północnej części Warszawy, w odległości ok. 10 km od centrum stolicy.

Magazyny Prologis Park Warsaw Żerań w Warszawie położone są w sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, a także w pobliżu dróg szybkiego ruchu ‒ S8 oraz S7. Od autostrady A2 (Warszawa-Poznań-Berlin), dzieli je zaledwie 20 km. Taka lokalizacja zapewnia sprawną dystrybucję towarów do innych regionów Polski oraz na rynki zagraniczne.

Dużym atutem magazynów w Warszawie jest sąsiedztwo kilku linii tramwajowych i autobusowych.

54 000 mkw. łącznej powierzchni magazynowej do wynajęcia w Warszawie

Prologis Park Warsaw Żerań został zaprojektowany z myślą o firmach zainteresowanych prestiżową lokalizacją w stolicy Polski. Na park logistyczny w Warszawie składają się cztery magazyny, których całkowita powierzchnia przekracza 54 800 mkw.

Dostępna powierzchnia magazynowa może być wykorzystana do różnych celów. Swoje miejsce znajdą tam przedsiębiorstwa, które prowadzą działalność kompletacyjną, a także firmy specjalizujące się w usługach logistycznych.

Nowoczesna konstrukcja hal magazynowych pozwala na wykorzystanie różnych technologii składowania i planowania linii produkcyjnej. Dwa największe magazyny, wchodzące w skład centrum logistycznego, mają powierzchnię przekraczającą 9 000 mkw. Każdy magazyn posiada system monitoringu wizyjnego CCTV, a także klapy dymowe. Dodatkowo jeden z budynków ma dostęp do bocznicy kolejowej, która otwiera nowe możliwości przed najemcami.

map

Lokalizacja:

Żerań

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Annopol

Żerań


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl