Prologis Park Warsaw II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Żerań, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Jest to nowoczesny park magazynowy zlokalizowany w północno–wschodniej części Warszawy, w dzielnicy przemysłowej Praga, 2 km od Trasy Toruńskiej. Idealna wewnątrzmiejska lokalizacja zapewnia bardzo dobry dostęp zarówno do centrum Warszawy, jak również do głównych tras wylotowych: E77 łączącej północ i południe kraju (Gdańsk – Kraków) oraz E30 biegnącej ze wschodu na zachód Polski. Prologis Park Warsaw II, oferuje moduły przeznaczone przede wszystkim dla średnich i większych najemców.

Magazyny do wynajęcia w Warszawie z dostępem do kluczowych arterii komunikacyjnych

Prologis Park Warsaw II to nowoczesne magazyny do wynajęcia w Warszawie, oddalone jedynie o 2 km od biegnącej niedaleko Trasy Toruńskiej. Park magazynowy posiada ponadto dogodny dojazd do drogi krajowej E77 relacji Kraków-Gdańsk. W sąsiedztwie hal magazynowych przebiega także trasa E30 biegnąca ze wschodu na zachód.

Tak doskonała lokalizacja daje przyszłym najemcom ogromne możliwości logistyczne i pozwala na swobodny transport towarów na terenie całego kraju. Magazyny w Warszawie dzieli zaledwie 10 km od Lotniska Warszawa- Babice oraz około 15 km od Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina.

Magazyny w Warszawie o łącznej powierzchni całkowitej 35 000 mkw.

Prologis Park Warsaw II składa się z trzech dziesięciometrowych magazynów do wynajęcia o powierzchni całkowitej wynoszącej ponad 35 000 mkw. Dla zabezpieczenia przed ewentualnymi pożarami hale magazynowe zaopatrzono w tryskacze oraz klapy dymowe. Maksymalne obciążenie każdej z hal magazynowych wynosi 5 t/mkw.

Budynek 2_3 jako jedyny w parku magazynowym w Warszawie został wybudowany w konwencji „crossdock”. Niniejszy system usprawnia przeładunek towarów, jak również zmniejsza koszty związane z pośrednim składowaniem.

Prologis – wiodący deweloper powierzchni magazynowych w Polsce

Firma Prologis to globalny deweloper powierzchni magazynowych, biurowych i produkcyjnych koncentrujący swoją działalność między innymi w Europie Środkowej i Wschodniej. W samej Polsce oferuje 25 nowoczesnych i wyjątkowo funkcjonalnych parków magazynowych, co czyni go wiodącym deweloperem na współczesnym krajowym rynku. Ponadto, firma planuje kolejne inwestycje, które na chwilę obecną pozostają w fazie projektowej.

map

Lokalizacja:

Żerań

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Annopol

Żerań


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl