Logicor Warszawa

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Warszawa, to nowoczesny obiekt magazynowy zlokalizowany przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych Warszawy, w odległości zaledwie 7 km od centrum stolicy. Wolnostojąca hala magazynowa oferuje powierzchnie już od 1 000 m2. Doskonała widoczność i dostęp do magazynu od ulicy Łopuszańskiej jest dodatkowym atutem tego parku magazynowego.

Hale magazynowe w Warszawie zlokalizowane 7 km od centrum miasta

Logicor Warszawa to park magazynowy, usytuowane przy ulicy Łopuszańskiej, w odległości zaledwie 7 km od centrum Warszawy. Dodatkowym atutem tych hal magazynowych jest bezpośrednie sąsiedztwo jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy, a także bliskość Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Obecność ważnych węzłów komunikacyjnych znacznie ułatwia prowadzenie działalności gospodarczej na skalę krajową.

Ponad 12 000 mkw. w halach magazynowych w Warszawie

Powierzchnia całkowita magazynu wynosi ponad 12 000 mkw., rozstaw słupów na hali ma wymiary 24.00 m x 19.50 m, zaś wysokość obiektu ‒ 10 m. Hala magazynowa w Warszawie posiada głębokość 72 m, natomiast posadzka jest w stanie wytrzymać obciążenia dochodzące nawet do 6 t/mkw. W wyposażeniu hali magazynowej znajdują się ponadto klapy dymowe zapewniające odprowadzanie z wnętrza obiektu szkodliwych substancji, dymu i nadmiernego ciepła.

Magazyn w Warszawie oferujący wynajem modułów magazynowych od 1 000 mkw.

Logicor Warszawa zapewnia swoim najemcom zarówno powierzchnie magazynowe, jak i biurowe w atrakcyjnych cenach. Umożliwia wynajem atrakcyjnych modułów magazynowych już od 1 000 mkw.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl