Logicor Annopol

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Żerań, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Annopol to nowoczesny obiekt magazynowy zlokalizowany w strefie przemysłowej dzielnicy Białołęka, zapewniającej bardzo łatwy dojazd zarówno do centrum miasta, jak i do wszystkich tras wylotowych z Warszawy. Kompleks znajduje się w pobliżu drogi E77 łączącej północ i południe kraju, trasy E30 prowadzącej ze wschodu na zachód Polski oraz w odległości około 24 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Logicor Annopol to obiekt, który wybudowany został jako built-to-suit (BTS), czyli z myślą o dedykowanym odbiorcy.

Magazyny w Warszawie 10 km od centrum stolicy

Logicor Annopol to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane w przemysłowej strefie warszawskiej dzielnicy Białołęka (północno-wschodnia część miasta), oddalonej od centrum miasta o ok. 10 km. Dzięki tak dogodnej lokalizacji zapewniony zostaje komfortowy dojazd zarówno do centrum stolicy, jak również dostęp do wszystkich najważniejszych tras wylotowych.

Park magazynowy w Warszawie zlokalizowany w pobliżu trasy E77 oraz E30

W pobliskim sąsiedztwie znajduje się Trasa Toruńska, która stanowi część obwodnicy warszawskiej, a także sieć autostrad, zapewniających bardzo szybką i komfortową komunikację. Droga E77 łącząca północ i południe kraju oraz trasa E30 prowadząca ze wschodu na zachód Polski – to najważniejsze udogodnienia komunikacyjne. Dodać należy również, że Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie oddalony jest jedynie o 24 km od Logicor Annopol.

Hale magazynowe o powierzchni całkowitej 23 100 mkw.

Logicor Annopol to magazyn, który wybudowany został w konwencji build-to-suit (BTS), czyli z myślą o dedykowanym odbiorcy.

Całkowita powierzchnia Logicor Annopolwynosi 23 100 mkw. Na terenie parku magazynowego znajduje się około 250 miejsc parkingowych, a także 10 stanowisk przeznaczonych do postoju samochodów dostawczych. Dogodny dostęp do powierzchni magazynowych zapewnia 25 doków, dzięki którym odbywa się szybki i łatwy załadunek oraz rozładunek materiałów.

Magazyn do wynajęcia dla małych i średnich firm

Każdy magazyn funkcjonujący w obrębie parku logistycznego został zaprojektowany z myślą o średnich i dużych najemcach.

map

Lokalizacja:

Żerań

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl