Logicor Annopol

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Żerań, Warszawa Miasto

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Annopol to nowoczesny obiekt magazynowy zlokalizowany w strefie przemysłowej dzielnicy Białołęka, zapewniającej bardzo łatwy dojazd zarówno do centrum miasta, jak i do wszystkich tras wylotowych z Warszawy. Kompleks znajduje się w pobliżu drogi E77 łączącej północ i południe kraju, trasy E30 prowadzącej ze wschodu na zachód Polski oraz w odległości około 24 km od Międzynarodowego Portu Lotniczego Okęcie. Logicor Annopol to obiekt, który wybudowany został jako built-to-suit (BTS), czyli z myślą o dedykowanym odbiorcy.

Magazyny w Warszawie 10 km od centrum stolicy

Logicor Annopol to nowoczesne centrum logistyczne zlokalizowane w przemysłowej strefie warszawskiej dzielnicy Białołęka (północno-wschodnia część miasta), oddalonej od centrum miasta o ok. 10 km. Dzięki tak dogodnej lokalizacji zapewniony zostaje komfortowy dojazd zarówno do centrum stolicy, jak również dostęp do wszystkich najważniejszych tras wylotowych.

Park magazynowy w Warszawie zlokalizowany w pobliżu trasy E77 oraz E30

W pobliskim sąsiedztwie znajduje się Trasa Toruńska, która stanowi część obwodnicy warszawskiej, a także sieć autostrad, zapewniających bardzo szybką i komfortową komunikację. Droga E77 łącząca północ i południe kraju oraz trasa E30 prowadząca ze wschodu na zachód Polski – to najważniejsze udogodnienia komunikacyjne. Dodać należy również, że Międzynarodowy Port Lotniczy Okęcie oddalony jest jedynie o 24 km od Logicor Annopol.

Hale magazynowe o powierzchni całkowitej 23 100 mkw.

Logicor Annopol to magazyn, który wybudowany został w konwencji build-to-suit (BTS), czyli z myślą o dedykowanym odbiorcy.

Całkowita powierzchnia Logicor Annopolwynosi 23 100 mkw. Na terenie parku magazynowego znajduje się około 250 miejsc parkingowych, a także 10 stanowisk przeznaczonych do postoju samochodów dostawczych. Dogodny dostęp do powierzchni magazynowych zapewnia 25 doków, dzięki którym odbywa się szybki i łatwy załadunek oraz rozładunek materiałów.

Magazyn do wynajęcia dla małych i średnich firm

Każdy magazyn funkcjonujący w obrębie parku logistycznego został zaprojektowany z myślą o średnich i dużych najemcach.

map

Lokalizacja:

Żerań

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl