Krakowska Distribution Park

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Warszawa Lotnisko, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Krakowska Distribution Park, to nowoczesny budynek magazynowo-biurowy oferujący moduły przystosowane do potrzeb i oczekiwań głównie mniejszych najemców. Zlokalizowany jest w Warszawie, w dzielnicy Włochy, około 5 km na południowy – zachód od centrum Warszawy i 1 km od Alei Krakowskiej. Usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie planowanego węzła Opacz, umożliwiającego dogodny wyjazd w kierunku Poznania (autostrada A2), Krakowa (droga ekspresowa S7) i Katowic (droga ekspresowa S8).

Magazyny do wynajęcia w Warszawie jedynie 5 km od centrum miasta

Krakowska Distribution Park to nowoczesne centrum logistyczne, które w swojej ofercie posiada zarówno powierzchnie biurowe, jak i magazynowe. Magazyn położony jest w warszawskiej dzielnicy Włochy, przy ulicy Szyszkowej. Obiekt znajduje się w odległości około 5 km od centrum stolicy, w kierunku południowo-zachodnim.

Park magazynowy zlokalizowany w pobliżu autostrady A2 oraz tras S7 i S8

Magazyn w Warszawie leży w pobliżu dużej arterii komunikacyjnej ‒ od Alei Krakowskiej dzieli go jedynie 1 km. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo planowanego węzła Opacz, który umożliwia wyjazd w kierunku: Poznania autostradą A2, Krakowa drogą ekspresową S7 oraz Wrocławia drogą ekspresową S8. Lokalizacja ta zdecydowanie usprawnia więc procesy dystrybucyjne i sprzyja nawiązywaniu kontaktów handlowych zarówno na terenie kraju, jak i granicą.

Atrakcyjna powierzchnia magazynowa do wynajęcia w Warszawie

Hala magazynowa charakteryzuje się powierzchnią całkowitą przekraczającą 10 600 mkw. Oferuje moduły przystosowane przede wszystkim do potrzeb małych firm. Rozstaw słupów na hali wynosi 12.00 m x 21.50 m. Wysokość netto i głębokość obiektu kształtują się odpowiednio na poziomie 10 m i 72 m. Posadzka w magazynie może wytrzymać obciążenia sięgające do 6 t/mkw.

W wyposażeniu centrum logistycznego znajdują się klapy dymowe, które zapewniają bezpieczeństwo i komfort pracy, ponieważ odprowadzają z wnętrza nie tylko dym, ale także szkodliwe dla zdrowia substancje.

map

Lokalizacja:

Warszawa Lotnisko

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Okęcie

Warszawa Lotnisko

Airport House

Warszawa Lotnisko

Ideal Distribution Center

Warszawa Lotnisko


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl