Distribution Park Żerań

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Żerań, Warszawa Miasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Distribution Park Żerań jest odpowiedzią na rosnące potrzeby firm logistycznych i produkcyjnych w zakresie funkcjonalnych i zarazem estetycznych rozwiązań obiektów magazynowych w połączeniu z wysokiej klasy budynkami biurowymi. Centrum magazynowo-biurowe znajduje się w pobliżu głównych tras wylotowych stolicy, takich jak autostrada A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) czy droga szybkiego ruchu S8 (Warszawa-Piotrków Trybunalski).

Magazyny Distribution Park Żerań zaledwie 15 min. od centrum Warszawy

Distribution Park Żerań to centrum logistyczne znajdujące się w Warszawie, w dzielnicy Białołęka. Centrum logistyczne znajduje się w odległości zaledwie 1 km od Trasy Toruńskiej oraz 15 min jazdy samochodem od centrum stolicy. Lokalizacja kompleksu w mieście zapewnia stały dostęp do licznych środków komunikacji miejskiej.

Centrum logistyczne w Warszawie, w niewielkiej odległości od autostrady A2

Centrum logistyczne znajduje się w pobliżu ważnych arterii komunikacyjnych, takich jak autostrada A2 (Warszawa-Poznań-Berlin) czy droga szybkiego ruchu S8 (Warszawa-Piotrków Trybunalski). Dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa w regionie umożliwia sprawną dystrybucję towarów na rynku lokalnym oraz międzynarodowym.

Magazyny do wynajęcia oferujące 29 000 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej w Warszawie

Centrum logistyczne w Warszawie docelowo składać się będzie z 6 magazynów o łącznej powierzchni 32 000 mkw. do wynajęcia. W chwili obecnej funkcjonuje 5 hal magazynowych, a szósta jest w fazie planowania.

Niewątpliwym atutem magazynów zrealizowanych w ramach Fazy II, III oraz IV jest fakt, że zostały one wybudowane w konwencji „crossdock” (doki przeładunkowe zostały usytuowane równolegle do siebie, po obu stronach hali). Wszystkie obiekty kompleksu zostały przystosowane do prowadzenia na ich obszarze lekkiej produkcji.

Magazyny centrum logistycznego Distribution Park Żerań posiadają niezbędne systemy przeciwpożarowe w postaci klap dymowych. Dodatkowo, niektóre hale magazynowe zostały wyposażone w system tryskaczy.

map

Lokalizacja:

Żerań

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Annopol

Żerań


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl