Bokserska Office&Distribution Center

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Okęcie/Dawidy, Warszawa Miasto

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Bokserska Office & Distribution Center łączy w sobie koncepcję parku biznesowego, gdzie obok najwyższej jakości budynków biurowych, dostępne są również niewielkie powierzchnie magazynowe. Najmniejsze moduły na wynajem zaczynają się już od 900 mkw. Doskonała lokalizacja w dzielnicy Mokotów sprawia że jest to najlepsza oferta wynajmu magazynów w Warszawie dla firm operujących na lokalnym rynku.

Magazyny do wynajęcia 6 km od centrum Warszawy

Bokserska Office&Distribution Center to nowoczesny magazyn położony niedaleko międzynarodowego portu lotniczego Okęcie, na obszarze warszawskiej dzielnicy Mokotów. Doskonała lokalizacja parku, gwarantuje znakomite połączenie zarówno z centrum stolicy, jak i głównymi trasami wylotowymi z Warszawy. Park magazynowy dzieli zaledwie 6 km od centrum miasta. Lokalizacja ta gwarantuje doskonały dostęp do licznych środków transportu miejskiego.

Możliwość wynajmu blisko 15 000 mkw. powierzchni magazynowej klasy A w Warszawie

Powierzchnia magazynowa do wynajęcia obejmuje obszar wynoszący 14 812 mkw. Hale magazynowe są przeznaczone nie tylko pod funkcje składowania, ale również pod działania logistyczne. Jednym z najważniejszych atutów parku Bokserska Office&Distribution Center jest połączenie wysokiej klasy powierzchni biurowej z małymi modułami magazynowymi klasy A – o minimalnej powierzchni 900 mkw.

Do dyspozycji najemców zostały ponadto oddane rozległe place manewrowe. Magazyny są wyposażone w doki przeładunkowe, które korzystnie wpływają na komfort i sprawność przeładunku towarów.

Centrum logistyczne wyposażone w nowoczesne systemy zabezpieczeń

W budynku zamontowane są klapy dymowe oraz tryskacze stanowiące podstawowe zabezpieczenie przeciwpożarowe. Standardowo obiekt posiada całodobową ochronę i monitoring.

map

Lokalizacja:

Okęcie/Dawidy

Region:

Warszawa Miasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

7R City Flex Warsaw Airport III

Okęcie/Dawidy

Ideal City Park

Okęcie/Dawidy

Platan Park

Okęcie/Dawidy

Airport House

Włochy


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl