Magazyny do wynajęcia - Pruszcz Gdański

Magazyny do wynajęcia w Pruszczu Gdańskim to dwa wysokiej klasy obiekty magazynowe Segro Logistics Park Gdańsk oraz Logistic Centre Pruszcz Gdański, zlokalizowane zaledwie 10 km od Gdańska, na styku Żuław Gdańskich i Pojezierza Kaszubskiego.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 71 500 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 3 400 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 0 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Magazyn w Bałtyckiej Strefie Inwestycyjnej

Pruszcz Gdański jest ważnym ośrodkiem przemysłowym, usługowym i handlowym. Duży rynek zbytu, bliskość Gdańska oraz Bałtycka Strefa Inwestycyjna (BSI) skłoniły takie firmy jak LPP SA (właściciel marek Reserved i Cropp), Crown Packaging czy Poczta Polska do ulokowania tu swoich magazynów i zakładów produkcyjnych. Strefa obejmuje swoim zasięgiem ok. 50 ha, a na jej terenie funkcjonują przedstawiciele wielu branż, od elektronicznej po przemysł metalowy.

Powierzchnia do wynajęcia w Pruszczu Gdańskim przy autostradzie A1

Pruszcz Gdański to niezwykle ważny węzeł komunikacji samochodowej, jak i kolejowej w Północnej Polsce. Leży on przy drodze krajowej nr 1 (Północ-Południe) oraz głównej trakcji kolejowej E65 łączącej Gdańsk z Warszawą, Bratysławą i Wiedniem. Zagłębie przemysłowo-magazynowe w ramach Bałtyckiej Strefy Inwestycyjnej znajduje się w pobliżu węzła autostrady A1 oraz Obwodnicy Trójmiasta, co zapewnia doskonałe warunki do prowadzenia działalności związanej z dystrybucją i magazynowaniem.

W odległości 20 km znajduje się również świetnie skomunikowany z wieloma miastami w Europie Port Lotniczy im. Lecha Wałęsy oraz miejskie lotnisko, umożliwiające wykonywanie operacji niewielkich cywilnych samolotów.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...!