Mapletree Park Gdańsk

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Gdańsk, Trójmiasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyn w Gdańsku to jeden z pierwszych parków magazynowych, jakie powstały w rejonie Trójmiasta. Magazyn do wynajęcia w Gdańsku cechuje się strategiczną lokalizacją na terenie przemysłowej dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Dojazd do parku z Lotniska Gdańsk (Rębiechowo) zajmuje 10 minut, z Portu Morskiego Gdańsk - 20 minut. Park Gdańsk-Airport znajduje się w odległości 5 minut jazdy głównymi drogami od Obwodnicy Trójmiasta.

Magazyn w Gdańsku przy drodze S6

Magazyn w Gdańsku to jedna z pierwszych tego rodzaju inwestycji zrealizowanych na terenie Trójmiasta. W sąsiedztwie magazynów znajduje się droga S6 (4,5 km), która w niedalekiej przyszłości ma stanowić jeden z odcinków autostrady A1. Park magazynowy posiada dostęp do licznych środków komunikacji miejskiej, które umożliwiają komfortowy dojazd do różnych części Trójmiasta.

Dzielnica Kokoszki, na terenie której znajdują się park Park Gdańsk-Airport, jest obszarem o stricte przemysłowym charakterze. Lokalizacja magazynu w Gdańsku umożliwia dobry dojazd zarówno do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy jak również do Morskiego Portu Gdańska.

Magazyn do wynajęcia w Gdańsku wybudowany w konwencji „crossdock”

Magazyn do wynajęcia Park Gdańsk-Airport oferuje swoim klientom powierzchnię całkowitej 90 000 mkw. zlokalizowaną w trzech budynkach. Wszystkie hale magazynowe posiadają 10 m wysokości netto oraz posadzkę będącą w stanie wytrzymać obciążenie rzędu 5t/mkw. Park Gdańsk-Airport spełnia wszelkie warunki, aby na jego obszarze można było prowadzić działania z zakresu lekkiej produkcji.

Magazyn do wynajęcia w Gdańsku został wybudowany w konwencji „crossdock” co oznacza, że doki przeładunkowe są umieszczone równolegle do siebie, po obu stronach hali. Taki układ pozwala na sprawne przeładowywanie towarów bez potrzeby ich pośredniego składowania w magazynie.

 

map

Lokalizacja:

Gdańsk

Region:

Trójmiasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl