Mapletree Park Gdańsk

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Gdańsk, Trójmiasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyn w Gdańsku to jeden z pierwszych parków magazynowych, jakie powstały w rejonie Trójmiasta. Magazyn do wynajęcia w Gdańsku cechuje się strategiczną lokalizacją na terenie przemysłowej dzielnicy Gdańsk-Kokoszki. Dojazd do parku z Lotniska Gdańsk (Rębiechowo) zajmuje 10 minut, z Portu Morskiego Gdańsk - 20 minut. Park Gdańsk-Airport znajduje się w odległości 5 minut jazdy głównymi drogami od Obwodnicy Trójmiasta.

Magazyn w Gdańsku przy drodze S6

Magazyn w Gdańsku to jedna z pierwszych tego rodzaju inwestycji zrealizowanych na terenie Trójmiasta. W sąsiedztwie magazynów znajduje się droga S6 (4,5 km), która w niedalekiej przyszłości ma stanowić jeden z odcinków autostrady A1. Park magazynowy posiada dostęp do licznych środków komunikacji miejskiej, które umożliwiają komfortowy dojazd do różnych części Trójmiasta.

Dzielnica Kokoszki, na terenie której znajdują się park Mapletree Park Gdańsk, jest obszarem o stricte przemysłowym charakterze. Lokalizacja magazynu w Gdańsku umożliwia dobry dojazd zarówno do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy jak również do Morskiego Portu Gdańska.

Magazyn do wynajęcia w Gdańsku wybudowany w konwencji „crossdock”

Magazyn do wynajęcia Mapletree Park Gdańsk oferuje swoim klientom powierzchnię całkowitej 90 000 mkw. zlokalizowaną w trzech budynkach. Wszystkie hale magazynowe posiadają 10 m wysokości netto oraz posadzkę będącą w stanie wytrzymać obciążenie rzędu 5t/mkw. Park Gdańsk-Airport spełnia wszelkie warunki, aby na jego obszarze można było prowadzić działania z zakresu lekkiej produkcji.

Magazyn do wynajęcia w Gdańsku został wybudowany w konwencji „crossdock” co oznacza, że doki przeładunkowe są umieszczone równolegle do siebie, po obu stronach hali. Taki układ pozwala na sprawne przeładowywanie towarów bez potrzeby ich pośredniego składowania w magazynie.

 

map

Lokalizacja:

Gdańsk

Region:

Trójmiasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl