Gdańsk-Kowale Distribution Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Gdańsk, Trójmiasto

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Gdańsk-Kowale Distribution Centre to nowoczesny park magazynowo-biurowy, który oferuje magazyny do wynajęcia w Gdańsku przeznaczone m.in. do lekkiej produkcji. Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję magazynu oraz dogodne połączenie komunikacyjne do tras wylotowych Trójmiasta. Hale magazynowe zaprojektowane zostały z myślą o małych, średnich i dużych najemcach, prowadzących działalność dystrybucyjną.

Magazyny do wynajęcia w Gdańsku w sąsiedztwie obwodnicy Trójmiasta

Gdańsk-Kowale Distribution Centre koło Gdańska to zespół nowoczesnych obiektów logistycznych. Te nowoczesne obiekty zlokalizowane są w Gdańsku w bezpośrednim sąsiedztwie drogi ekspresowej S6 (tuż przy węźle Kowale), będącej jednocześnie obwodnicą Trójmiasta. Doskonała lokalizacja zapewnia znakomitą ekspozycję magazynów oraz dogodne połączenie komunikacyjne z trasami wylotowymi Trójmiasta. Połączenie z autostradą A1 umożliwia bardzo sprawny wyjazd z Gdańska w kierunku południowym. Warto podkreślić, że magazyny do wynajęcia w Gdańsku znajdują się w odległości jedynie 5 km od lotniska, 10 km od Portu Gdańskiego i głębokowodnego terminala kontenerowego DCT Gdańsk oraz 15 km od centrum Gdańska. Taka lokalizacja hal magazynowych pozwoli na prowadzenie sprawnej dystrybucji nie tylko w regionie ale także na rynku międzynarodowym.

Magazyny w Gdańsku oferują najemcom 74 000 mkw.

Całkowita dostępna powierzchnia magazynowa parku Gdańsk-Kowale Distribution Centre  obejmuje magazyny oferujące ok. 74 000 mkw. Hale magazynowe przystosowane są do lekkiej produkcji, dlatego też oferta najmu ma szanse zainteresować zarówno firmy z sektora dystrybucji i magazynowania, jak i również z branży przemysłowej. Budynki magazynowe pozwalają na składowanie do wysokości 10.5 m. Są również w pełni zabezpieczone przeciwpożarowo. W obrębie magazynów do wynajęcia w Gdańsku znajdują się wygodne place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz parking dla samochodów osobowych. Teren posiada całodobową ochronę.

map

Lokalizacja:

Gdańsk

Region:

Trójmiasto

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl