Magazyny do wynajęcia - Toruń

Toruń położony jest przy autostradzie A1 oraz drodze ekspresowej S10. Miasto liczy około 200 tys. mieszkańców z czego ponad 130 tys. znajduje się w wieku produkcyjnym.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 13.01.2022r.
 • 95 800 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 0 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 5 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Powierzchnia magazynowa do wynajęcia na północ od Torunia

Na północ od Torunia (ok. 2 km od granicy) znajduje się jeden z terenów Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej tzw. ”Crystal Park” , który powstał w 2006 roku i obejmuje ponad 170 ha. Jest on położony przy autostradzie A1 i drodze krajowej nr 91. Na terenie ”Crystal Park” Goodman wybudował centrum logistyczne o całkowitej powierzchni 66 000m2 (3 hale) z czego spora część jest już wynajęta.

Dodatkowo w  Crystal Park w obrębie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, mieszczą się i mieściły siedziby wielu firm z branży blue-chip i high-tech: Sharp, Orion, Matsushita Chemicals, Sumika Electronic Materials Poland, Poland Tokai Okaya Manufacturing, Yusen Logistics, SOHBI CRAFT Poland, KIMOTO Poland, TENSHO Poland, U-TEC Poland, Nissin Logistics Poland.

Magazyn do wynajęcia w Grębocinie (k. Torunia)

Na północny – wschód od Torunia natomiast swój park magazynowy zlokalizowała firma Panattoni. Obiekt położony w miejscowości Grębocin składa się z budynku o łącznej powierzchni przemysłowej 31 000m2, który został w całości wynajęty przez Cereal Partners Poland Toruń-Pacific, producenta i dystrybutora płatków śniadaniowych i produktów zbożowych. Jest to obiekt wysokiego składowania, wyposażony w zautomatyzowane systemy dystrybucji, skąd płatki śniadaniowe Nestle dostarczane będą do wielu krajów na świecie, m.in. do Rumunii, Czech, Węgier i Słowacji i krajów nadbałtyckich. Druga hala także o powierzchni 31.000 może być wybudowana i dostosowana zgodnie z życzeniami najemców.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...!