Poznań South Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Poznań Zachód, Poznań

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Park Poznań V został zlokalizowany zaledwie 12 km od centrum Poznania, w miejscowości Plewiska, w pobliżu autostrady A2 i jej przecięcia z drogą ekspresową S11 oraz prowadzącą do Wrocławia drogą krajową nr 5. Inwestycja dewelopera Panattoni położona jest w pobliżu planowanej drogi ekspresowej S5. Hala A, której powierzchnia będzie wynosić ok. 32 000 mkw., będzie mogła zostać przystosowana zarówno pod lekką produkcję jak i pod wysokie składowanie. Jest to również doskonałe miejsce dla firm zajmujących się logistyką i dystrybucją, które szukają powierzchni pod magazyn centralny.

 

Magazyn w okolicach Poznania, niedaleko autostrady A2

Park Poznań V znajduje się ok 12 km od centrum Poznania, w miejscowości Plewskia. Magazyn jest położony niedaleko autostrady A2 i jej przecięcia z drogą ekspresową S11 oraz prowadzącą do Wrocławia drogą krajową nr 5. Ta inwestycja położona jest w pobliżu planowanej drogi ekspresowej S5. Jest to dobra lokalizacja dla klientów zainteresowanych logistyką i dystrybucją. Dodatkowym atutem tej inwestycji jest możliwość zaadaptowania powierzchni magazynowej pod lekką produkcję.

32 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej przy A2

Park Poznań V to 32 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej przy autostradzie A2. Inwestycja zostanie zrealizowana w całości w najwyższych standardach klasy A: nośność posadzki 5 t/mkw., wysokość hali 10 m netto, wyposażenie w klapy dymowe, system tryskaczy, całodobowy monitoring.

 

map

Lokalizacja:

Poznań Zachód

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Poznań IV

Poznań Zachód

Panattoni Park Poznań IV

Poznań Zachód

Tristar Poznan Airport

Poznań Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl