Panattoni Park Poznań IV

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Poznań Zachód, Poznań

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum magazynowe Panattoni Park Poznań IV będzie docelowo dysponowało 100 000 mkw. powierzchni magazynowej. Inwestycja będzie się składać z trzech obiektów magazynowych. Jest to jedno z pięciu nowoczesnych centrów dewelopera Panattoni Europe w tym regionie.

Nowoczesne magazyny do wynajęcia pod Poznaniem, przy autostradzie A2

Inwestycja Panattoni Park Poznań IV została zlokalizowana w gminie Komorniki pod Poznaniem pomiędzy strategicznymi węzłami autostrady A2 (Berlin-Poznań-Warszawa): węzłem ‘Poznań Zachód’ (przecięcie A2/S11) oraz węzłem ‘Komorniki’ (przecięcie A2 z drogą krajową nr 5). Gdy dobiegnie końca planowana budowa drogi ekspresowej S5, klienci Panattoni Park Poznań IV będą mieć dogodne połącznie z następującymi aglomeracjami: bydgosko-toruńską, poznańską i wrocławską.

Dodajmy też, że S5 będzie stanowić lokalnie wschodnią obwodnice Poznania dzięki czemu będzie można szybko dostarczać zamówienia do hubów przeładunkowych na terenie Polski i Niemiec oraz tranzyt samochodów ciężarowych nie będzie kierowany przez miasto. Dodatkowym atutem bliskie położenie względem miasta oraz rozwinięta infrastruktura komunikacji publicznej. Zapewni to łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry z 650-tysięcznej aglomeracji.

Magazyny do wynajęcia najwyżej klasy A w Wielkopolsce

Wszystkie budynki w centrum dystrybucyjnym Panattoni Park Poznań IV będą wykończone w najwyższym standardzie klasy A oraz zrealizowane w taki sposób aby zapewnić klientowi pełną funkcjonalność i elastyczność podczas kształtowania modułów. Magazyny do wynajęcia będą miały wysokość 10 m, nośność posadzki 5 t/mkw., bramy wjazdowe z poziomu 0 oraz doki oraz najwyższej jakości rozwiązania techniczne.

Uznany na całym świecie deweloper

Panattoni Europe to deweloper powierzchni magazynowych, który od 2005 roku zrealizował w samej Polsce i Czechach projekty o łącznej powierzchni przekraczającej 2 miliony mkw. Panattoni oferuje swoim klientom obiekty produkcyjne, magazynowe i biurowe, a główną specjalnością dewelopera są inwestycje typu BTS (build-to-suit) - obiekty budowane na zamówienie indywidualnego klienta. Panattoni Europe jest w ścisłej światowej czołówce deweloperów nieruchomości magazynowych i posiada swoje inwestycje na całym świecie – przeszło 175 mln mkw. powierzchni w ponad 278 miastach.

map

Lokalizacja:

Poznań Zachód

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Poznań IV

Poznań Zachód

Tristar Poznan Airport

Poznań Zachód

Poznań South Logistics Centre

Poznań Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl