Logicor Poznań I

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Poznań Wschód, Poznań

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Logicor Poznań I jest nowoczesnym parkiem magazynowym oferującym do wynajęcia powierzchnie magazynowe i produkcyjne klasy A. Park charakteryzuje się strategiczną lokalizacją przy drodze ekspresowej S11 Poznań-Katowice, oraz w bezpośredniej bliskości węzła "Krzesiny" na autostradzie A2. Dzięki swojemu położeniu stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm prowadzących dystrybucję towarów zarówno w kierunku aglomeracji śląskiej, jak również w stronę Warszawy i Berlina.

140 nowoczesnych doków przeładunkowych w magazynach w Gądkach (k. Poznania)

Logicor Poznań I składa się z trzech magazynów o łącznej powierzchni 92 300 mkw., które zostały wykończone w najwyższym standardzie klasy A. Deweloper zastosował tu nowoczesne rozwiązania techniczne, które zapewniają funkcjonalność oraz elastyczność przy kształtowaniu modułów magazynowych. Każdy z trzech magazynów w Gądkach może zostać zaadaptowana pod lekką produkcję.

Logicor Poznań I jest wyposażony w 140 doków rozładunkowych oraz w 325 miejsc parkingowych. Deweloper zapewnia ponadto najemcom kompleksową obsługę magazynów, obejmującą przygotowanie i realizację spersonalizowanego pod potrzeby klienta planu oraz administrowanie zbudowanymi halami magazynowymi.

Średnia wielkość minimalnego modułu do wynajęcia oscyluje wokół 1 500 mkw. Hala A to magazyn typu „crossdock” o powierzchni 44 400 mkw., którego głębokość wynosi 150 m, a siatka słupów ma wymiary 25.00 m x 12.00 m. Hala B jest również magazynem typu „crossdock”, o powierzchni 31 100 mkw., o głębokości 120 m, i siatce słupów o parametrach 12.00 m x 24.00 m. Natomiast Hala C to magazyn o powierzchni 15 500 mkw., głębokości 84 m i siatce słupów mającej wymiary 12.00 m x 24.00 m. Wysokość netto każdego z tych magazynów wynosi 10 m. Wszystkie omawiane magazyny w Poznaniu zostały wyposażone w system tryskaczy oraz w klapy dymowe.

Magazyny w Gądkach w sąsiedztwie węzła S11/A2

Park magazynowy Logicor Poznań I jest położony przy krajowej drodze ekspresowej S11 (Poznań-Katowice), w bezpośrednim sąsiedztwie węzła „Krzesiny”, który znajduje się na autostradzie A2 (ok. 800 m od parku). Magazyny do wynajęcia znajdują się zaledwie 13 km od centrum Poznania, w miejscowości Żerniki. To doskonała lokalizacja dla klientów, którzy prowadzą dystrybucję towarów zarówno w kierunku Warszawy jak również w stronę Berlina.

map

Lokalizacja:

Poznań Wschód

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Poznań II

Poznań Wschód

Logicor Poznań III

Poznań Wschód

MLP Poznań

Poznań Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl