GLP Poznań Airport Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Poznań Zachód, Poznań

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Poznań Airport Logistics Centre

Poznań Airport Logistics Centre to Inwestycja zlokalizowana w Poznaniu, przy ulicy Bukowskiej, w sąsiedztwie zjazdu na trasę ekspresową S11. Istnieje możliwość rozpoczęcia natychmiastowej budowy oraz przystosowania obiektu do potrzeb klienta.

Magazyn w Poznaniu połączony z autostradą A2

Powierzchnia magazynowa jest umiejscowiona w niedalekiej odległości od Portu Lotniczego Ławica oraz posiada bezpośrednie połączenie z autostradą A2 poprzez drogę ekspresową S11. Lokalizacja ta zapewnia dogodne skomunikowanie z Niemcami, Warszawą oraz Centralną Polską.

Blisko 50 000 mkw. powierzchni magazynowej w Wielkopolsce

Deweloper oferuje na obszarze 10,3 ha wybudowanie nowoczesnego centrum logistycznego klasy A, o powierzchni całkowitej wynoszącej 49 000 mkw. z przeznaczeniem na halę magazynową lub na potrzeby lekkiej produkcji. Park logistyczny oferuje wielofunkcyjne moduły magazynowe dostępne już od 3 500 mkw. wraz ze zintegrowaną częścią biurową.

Na uwagę przyszłych najemców zasługuje łatwy dostęp do wykwalifikowanej kadry pracowniczej dzięki rozwiniętej sieci transportu publicznego.

Magazyny  wyposażone są w system tryskaczy

Wysokość magazynu to 10 m, zaś nośność posadzki wynosi 5 t/mkw. Ilość doków przeładunkowych oraz bram wjazdowych może być dostosowana do potrzeb klienta. Zabezpieczenie przeciwpożarowe stanowi system tryskaczy oraz klap dymowych.

map

Lokalizacja:

Poznań Zachód

Region:

Poznań

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Poznań IV

Poznań Zachód

Panattoni Park Poznań IV

Poznań Zachód

Tristar Poznan Airport

Poznań Zachód

Poznań South Logistics Centre

Poznań Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl