Magazyny do wynajęcia - Gądki

Magazyny w Gądkach oraz okolicy to idealny wybór na centrum dystrybucyjne lub logistyczne w sercu Wielkopolski. Zlokalizowane w odległości ok 6 km od wjazdu na autostradę A2 oraz przy drodze ekspresowej S11, zapewniają dogodne warunki do prowadzenia działań zarówno na rynku lokalnym, jak i krajowym.


Magazyny w Gądkach klasy A do wynajęcia

Magazyny w Gądkach docenili już wiodący na rynku deweloperzy magazynowi, którzy postanowili zlokalizować tu swoje parki logistyczne. Nowoczesne magazyny klasy A w Gądkach oferują Panattoni Park Poznań I oraz MLP Poznań. Zaraz obok, w Żernikach, znajduje się Panattoni Park Poznań II. Deweloper planuje tu kolejną inwestycję – Panattoni Park Poznań III, W Robakowie (ok. 5 km od Gądek) powierzchnia dostępna jest w ramach Point Park Poznań.

Magazyny Gądki: wybór dużych sieci oraz firm logistycznych

W magazynach w Gądkach znajduje się m.in firma odzieżowa H&M, z która dystrybuowuje stąd swoje towary do Europy Centralnej i Wschodniej. Dodatkowo magazyny w regionie Gądek wybrała taka firma jak sieć spożywcza Piotr i Paweł. Na powierzchni 25 000 mkw. składowane jest ponad 12 500 pozycji asortymentowych

W Robakowie mieści się również oddział centralny firmy Raben oraz kompleks magazynów na potrzeby operatora Fresh Logistics. W obiekcie Point Park Poznań powierzchnię wynajmuje m.in. PF Concept czy DHL.

Magazyn przy terminalu intermodalnym w Gądkach

Hamburger Hafen und Logistik (HHLA) oraz operator kolejowy Polzug Intermodal wybudowały w Gądkach duży terminal intermodalny, który umożliwia bezpośrednie połączenie między portami Morza Północnego a Poznaniem. Swój terminal intermodalny posiada również firma CARGOSPED. Oba przedsięwzięcia znacznie wzmocniły konkurencyjność polskiego sektora TSL na arenie międzynarodowej.

Więcej informacji udzieli:
map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Poznań

Logoplaste otworzy fabrykę w Gorzowie


17-02-2020

Firma Logoplaste wynajęła 3 700 mkw. w parku magazynowym Panattoni Park Gorzów. W procesie negocjowania warunków najmu Logoplaste doradzali eksperci JLL.

Goodman rozwija Poznań Airport Logistics Centre


19-12-2016

Firma Goodman zakończyła budowę drugiego etapu Goodman Poznań Airport Logistics Centre. Magazyn o powierzchni 16 734 m kw. jest idealnym miejscem dla firm, które chcą rozwijać się na jednym z najatrakcyjniejszych rynków logistycznych w Polsce. Nowa przestrzeń jest dostępna do natychmiastowego wynajęcia.

Park P3 w Poznaniu będzie większy


14-12-2016

P3 rozpoczął rozbudowę Parku Logistycznego P3 Poznań. Powstanie 30 tys. m kw. Prawie połowa tej powierzchni powstaje jako BTS dla firm logistycznych FM Logistic i Geis.

Rusza centrum dystrybucyjne Tesco w parku SEGRO


04-11-2016

Oficjalnie otwarto nowe centrum dystrybucyjne Tesco na terenie SEGRO Logistics Park Poznań, Komorniki. W szytym na miarę obiekcie o powierzchni 30,2 tys. m kw. swoje miejsce znajdzie 12,3 tys. produktów. Będą one opuszczać magazyn co 20 minut do 119 sklepów Tesco.