Panattoni Park Łódź West (Niesięcin)

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Łódź Zachód, Polska Centralna

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Niesięcin to nowy projekt dewelopera Panattoni Europe, który będzie się składał z 2 nowoczesnych magazynów do wynajęcia w Łodzi, które docelowo będą zajmować powierzchnię o wielkości 63 000 mkw.

Magazyny do wynajęcia przy Zachodniej Obwodnicy Łodzi

Panattoni Park Niesięcin to magazyny do wynajęcia zlokalizowane przy planowanej Zachodniej Obwodnicy Łodzi, oraz zaledwie 11 km od drogi ekspresowej S14, która łączy się z drogą ekspresową S8 (Wrocław-Białystok). Taka lokalizacja jest gwarancją szybkiego dojazdu do autostrady A2 (Poznań-Warszawa).

Nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne w Łodzi

Panattoni Park Niesięcin będzie się docelowo składać z 2 budynków magazynowych o łącznej powierzchni 63 000 mkw. Te nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne w Łodzi będą przystosowane również do potrzeb logistyki oraz składowania (również produktów wymagającej kontrolowanej temperatury). Magazyny do wynajęcia w Panattoni Park Niesięcin będą zrealizowane w najwyższym standardzie klasy A.

map

Lokalizacja:

Łódź Zachód

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

7R Park Łódź West II

Łódź Zachód

7R Park Łódź West

Łódź Zachód

GLP Łódź Logistics Centre

Łódź Zachód

Hillwood Łódź Chocianowice

Łódź Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl