Diamond Business Park Stryków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Łódź Północ, Polska Centralna

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, leży w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2. Nowoczesny park zlokalizowany w centralnej części Polski stwarza doskonałe warunki do dystrybucji dóbr w Polsce oraz w Europie. Centrum logistyczne w Strykowie nie tylko oferuje powierzchnie magazynowe i przemysłowe, ale również możliwość wybudowania obiektu według potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne centrum logistyczne w Strykowie niedaleko autostrady A1 oraz A2

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków to powierzchnia magazynowa do wynajęcia, gwarantująca najwyższe standardy wykończenia i wyposażenia obiektu. Do głównych atutów tego centrum logistycznego, zaliczyć należy przede wszystkim niezwykle dogodną lokalizację. Centrum logistyczne mieszczą się w centralnej Polsce, dokładnie w miejscowości Stryków, około 15 km od Łodzi, nieopodal skrzyżowania autostrad A1 i A2 – węzła Stryków. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do prowadzenia dystrybucji w Polsce oraz Europie.

Transport publiczny zapewniający dogodne połączenie z centrum Łodzi, dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej, niskie koszty prowadzenia działalności gospodarczej w tej części kraju – to dodatkowe atuty centrum logistycznego.

Centrum logistyczne Stryków: z dostępną powierzchnią biurową

Centrum logistyczne w Strykowie to nie tylko nowoczesne pomieszczenia przemysłowe, lecz również dogodna przestrzeń socjalno-biurowa, która może być dostosowana do indywidualnych oczekiwań klientów. Wszystkie pomieszczenia spełniają najważniejsze międzynarodowe standardy, zapewniając nie tylko komfort użytkowania, lecz przede wszystkim bezpieczeństwo.

Nowoczesne centrum logistyczne w Strykowie zostało wyposażone w media oraz nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, jak również instalację chłodniczą, wentylacyjną oraz system ogrzewania, tryskacze i klapy dymowe. Magazyn jest przygotowany do prowadzenia lekkiej działalności produkcyjnej.

Blisko 160 000 mkw. powierzchni w centrum logistycznym w Strykowie

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, składa się z dwóch magazynów już istniejących oraz jednego - planowanego. Większy budynek posiada 19 200 mkw. powierzchni magazynowej. Drugi magazyn, to zabudowa o powierzchni 9 600 mkw. Planowany, trzeci magazyn centrum logistycznego będzie dysponował 9 600 mkw. powierzchni do wynajęcia. Te trzy budynki to tylko pierwszy etap inwestycji. Projekt ma być rozbudowany fazami, a docelowa łączna powierzchnia parku wyniesie około 160 000 mkw.

map

Lokalizacja:

Łódź Północ

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Hillwood Stryków

Łódź Północ

Exeter Park Stryków

Łódź Północ

Logicor Stryków

Łódź Północ

Prologis Park Stryków

Łódź Północ


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl