Diamond Business Park Stryków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Stryków, Polska Centralna

Czynsz nominalny za magazyn

Czynsz efektywny za magazyn

Czynsz za powierzchnię biurową

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, leży w pobliżu skrzyżowania autostrad A1 i A2. Nowoczesny park zlokalizowany w centralnej części Polski stwarza doskonałe warunki do dystrybucji dóbr w Polsce oraz w Europie. Centrum logistyczne w Strykowie nie tylko oferuje powierzchnie magazynowe i przemysłowe, ale również możliwość wybudowania obiektu według potrzeb najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesne centrum logistyczne w Strykowie niedaleko autostrady A1 oraz A2

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków to powierzchnia magazynowa do wynajęcia, gwarantująca najwyższe standardy wykończenia i wyposażenia obiektu. Do głównych atutów tego centrum logistycznego, zaliczyć należy przede wszystkim niezwykle dogodną lokalizację. Centrum logistyczne mieszczą się w centralnej Polsce, dokładnie w miejscowości Stryków, około 15 km od Łodzi, nieopodal skrzyżowania autostrad A1 i A2 – węzła Stryków. Idealna lokalizacja zapewnia doskonałe warunki do prowadzenia dystrybucji w Polsce oraz Europie.

Transport publiczny zapewniający dogodne połączenie z centrum Łodzi, dostęp do wykwalifikowanej siły roboczej, niskie koszty prowadzenia działalności gospodarczej w tej części kraju – to dodatkowe atuty centrum logistycznego.

Centrum logistyczne Stryków: z dostępną powierzchnią biurową

Centrum logistyczne w Strykowie to nie tylko nowoczesne pomieszczenia przemysłowe, lecz również dogodna przestrzeń socjalno-biurowa, która może być dostosowana do indywidualnych oczekiwań klientów. Wszystkie pomieszczenia spełniają najważniejsze międzynarodowe standardy, zapewniając nie tylko komfort użytkowania, lecz przede wszystkim bezpieczeństwo.

Nowoczesne centrum logistyczne w Strykowie zostało wyposażone w media oraz nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, jak również instalację chłodniczą, wentylacyjną oraz system ogrzewania, tryskacze i klapy dymowe. Magazyn jest przygotowany do prowadzenia lekkiej działalności produkcyjnej.

Blisko 160 000 mkw. powierzchni w centrum logistycznym w Strykowie

Centrum logistyczne Diamond Business Park Stryków, składa się z dwóch magazynów już istniejących oraz jednego - planowanego. Większy budynek posiada 19 200 mkw. powierzchni magazynowej. Drugi magazyn, to zabudowa o powierzchni 9 600 mkw. Planowany, trzeci magazyn centrum logistycznego będzie dysponował 9 600 mkw. powierzchni do wynajęcia. Te trzy budynki to tylko pierwszy etap inwestycji. Projekt ma być rozbudowany fazami, a docelowa łączna powierzchnia parku wyniesie około 160 000 mkw.

map

Lokalizacja:

Stryków

Region:

Polska Centralna

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Hillwood Stryków

Stryków

Exeter Park Stryków

Stryków

Logicor Stryków

Stryków

Prologis Park Stryków

Stryków


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl