Waimea Logistic Park Korczowa

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Korczowa, Podkarpacie

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Waimea Logistic Park Korczowa to jedna z pierwszych inwestycji na Podkarpaciu, która spełnia wielofunkcyjne zadania w szeroko pojętej branży logistycznej. Park zlokalizowany jest zlokalizowany w miejscowości Młyny w gminie Radymno, 3 km od przejścia granicznego z Ukrainą (Korczowa – Krakowiec), bezpośrednio przy autostradzie A4, która jest częścią europejskiej drogi E40. Park docelowo będzie składał się z czterech hal magazynowo-produkcyjnych, o łącznej powierzchni ok. 50 000 mkw. Na terenie Waimea Logistic Park Korczowa znajdują się również obszerne place manewrowe.

 

 

Hale magazynowe pod Rzeszowem

Waimea Logistic Park Korczowa jest jednym z niewielu parków logistycznych w regionie Rzeszowa. Projekt zakłada powstanie czterech hal o całkowitej powierzchni wynoszącej ok. 50 000 mkw.  Obiekty posiadają przestrzeń biurową oraz będą mogły być wykorzystane pod działalność magazynową, produkcyjną i logistyczną. Każdy z budynków zostanie wyposażony w nowoczesne technologie zapewniające odpowiednie warunki do magazynowania żywności w temperaturze od 6 do -25 ºC.
 

Centrum logistyczne na Podkarpaciu

Waimea Logistic Park Korczowa ma dodatkowo pełnić funkcję obsługi kierowców TIR. Kompleks oferuje obszerny plac manewrowy dl a samochodów osobowych i ciężarowych i parking strzeżony dla TIRów. Poza tym, na terenie parku będzie znajdował  się całodobowy serwis ciężarówek oraz zaplecze socjalne z kantyną dla kierowców. Ze względu na bliskość granicy centrum będzie posiadało punkty odprawy celnej, kantor wymiany walut oraz agencje celne i spedycyjne. 
 

Strategiczna lokalizacja magazynów pod Rzeszowem

Waimea Logistic Park Korczowa znajduje się w miejscowości Młyny na Podkarpaciu, 3km od granicy z Ukrainą (Korczowa- Krakowiec). Kompleks zlokalizowany jest bezpośrednio przy autostradzie A4, stanowiącej cześć drogi międzynarodowej E40 między Ukrainą a Unią Europejską. 

 

map

Lokalizacja:

Korczowa

Region:

Podkarpacie

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Reino Park Rzeszów

Rzeszów Jasionka

Panattoni Park Rzeszów West

Rzeszów Dworzysko

Logicor Rzeszów

Rzeszów Jasionka


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl