Magazyny do wynajęcia - Mysłowice

W Mysłowicach znajduje się jeden z największych parków przemysłowo-logistycznych Logicor Park Mysłowice. Obiekt zlokalizowany jest w odległości około 1 km od węzła Brzęczkowice, będącego miejscem przecięcia dwóch ważnych szklaków transportowych − autostrady A4 (Kraków-Wrocław) oraz drogi ekspresowej S1 (Cieszyn-Gdańsk).

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2022r.
 • 170 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 14 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 24 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Doskonała lokalizacja w ramach aglomeracji Śląskiej powoduje, że Logicor Park Mysłowice cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony potencjalnych najemców. Magazyn ten dysponuje powierzchniami do wynajęcia mogącymi spełniać zarówno funkcje magazynowe jak i produkcyjne.

Rynek magazynowy na Górnym Śląsku z możliwością rozwoju

Inwestorzy, prowadzący działalność w Mysłowicach nie będą mieli problemów z pozyskaniem wykwalifikowanej siły roboczej. Duża podaż istniejących gruntów inwestycyjnych pod zabudowę magazynowo-przemysłową powoduje, że Mysłowice są perspektywiczną lokalizacją dla tego rodzaju działalności.

map

Szukasz magazynu w tym regionie?

Wypełnij formularz a przygotujemy ofertę specjalnie dla Ciebie.

Wiadomość została wysłana.
Przetwarzanie...
Coś poszło nie tak ...! 

Aktualności - Górny Śląsk

Reslogistic wprowadza się do Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi


14-10-2019

Reslogistic należąca do grupy Rybexim, wynajęła 7 tys. mkw. powierzchni magazynowej w Alliance Silesia Logistics Center w Czeladzi.

KSSE: 51 inwestycji za ponad 2,5 mld zł


14-01-2019

W 2018 roku Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. pozyskała 51 inwestycji wartych ponad 2,5 mld zł. Dzięki nim pracę w regionie znajdzie co najmniej 2,1 tys. osób, a firmy te utrzymają dotychczasowe zatrudnienie na poziomie ponad 20 tys. pracowników.

MLP buduje w Czeladzi


08-11-2016

MLP Group rozpoczyna budowę nowego parku logistycznego w Czeladzi w regionie Górnego Śląska. Obiekt będzie docelowo oferował 71 tys. mkw. powierzchni magazynowo-produkcyjnych, które powstaną na obszarze 16,50 hektara.

Katowicka SSE czeka na inwestora


31-10-2016

Nieruchomość w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej czeka na inwestora. Położona jest w Górnośląskim Obszarze Przemysłowym, w dzielnicy Dąbrowy Górniczej – Tucznawa. Cały teren obejmuje 36 ha.