Panattoni Park Lublin

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Lublin Miasto, Lublin

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni Park Lublin to nowa inwestycja dewelopera Panattoni Europe, która jest dedykowana dla najemców zainteresowanych zarówno wysokim składowaniem jak i lekką produkcją. Park będzie się docelowo składać z 4 obiektów o łącznej powierzchni ok. 70 000 mkw., które będą zrealizowane w nowoczesnym, najwyższym standardzie klasy A. Inwestycja została zlokalizowana w bliskim sąsiedztwie z drogą ekspresową S12 (obwodnica Lublina). Dodatkowym atutem jest dostęp do komunikacji publicznej oraz lokalizacja na terenie Lublina, która gwarantuje dogodny akces do wykwalifikowanej kadry.

Magazyn do wynajęcia w Lublinie przy drodze ekspresowej S12

Magazyny do wynajęcia w Panattoni Park Lublin zostały zlokalizowane w bliskim sąsiedztwie z drogą ekspresową S12, która jest częścią obwodnicy Lublina. Ten park magazynowy leży na terenie Lublina i posiada dostęp do komunikacji publicznej co jest gwarancją dogodnego dostępu do wykwalifikowanej kadry.

Magazyny pod wynajem klasy A w Lublinie

Panattoni Park Lublin będzie się docelowo składać z 4 budynków, które będą zrealizowane w najwyższej jakości klasy A. Budynki magazynowe będą mogły zostać zaadaptowane pod chłodnie lub mroźnie oraz będzie możliwość przystosowania ich do prowadzenia lekkiej produkcji. Magazyny do wynajęcia w Panattoni Park Lublin spełnią również oczekiwania klientów z branży logistycznej. Dodatkowym atutem jest elastyczność w dostosowaniu modułów magazynowo-biurowych – również dla klientów, którzy są zainteresowani reprezentacyjną powierzchnią biurową. Łączna powierzchnia Panattoni Park Lublin będzie docelowo wynosić ok. 70 000 mkw. powierzchni magazynowych.

Lublin: powierzchnie magazynowe w specjalnej strefie ekonomicznej

Panattoni Park Lublin został zlokalizowany na terenie Mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (Podstrefa Lublin). Jest do duży atut dla przyszłych inwestorów i najemców ze względu na możliwość uzyskania znaczących ulg podatkowych. Kolejnymi udogodnieniami są bardzo atrakcyjne stawki najmu oraz niskie koszty pracy, które mogą z pewnością zainteresować najemców szukających zarówno dużych jak i średnich powierzchni magazynowych.

map

Lokalizacja:

Lublin Miasto

Region:

Lublin

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

GLP Lublin Logistics Centre

Lublin Miasto

Centrum Logistyczne Vetterów

Lublin Miasto


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl