Go East Lubelskie Centrum Logistyczne

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Lublin Miasto, Lublin

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


GO EAST Lubelskie Centrum Logistyczne to inwestycja, która będzie się docelowo składać z ok. 8 800 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Magazyny do wynajęcia w GO EAST są wykończone w wysokim standardzie klasy A. Dodatkowym atutem jest położenie w pobliżu kluczowych tras krajowych i międzynarodowych: S19 (Kielce-Lublin-Białystok) ok. 0,5km, S12 (obwodnica Lublina) 2km, S17 (Warszawa-Lublin-Hrebenne) 3km oraz S82 (Warszawa–Włodawa) 5km. Powierzchnie magazynowe w GO EAST mogą być dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Lubelskie Centrum Logistyczne jest wyposażone w obszerny plac manewrowy oraz w parkingi dla samochodów osobowych, dostawczych oraz TIR-ów.

8 800 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia w Lublinie

Lubelskie Centrum Logistyczne GO EAST to inwestycja składająca się z ok. 8 800 mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia w Lublinie. Magazyny do wynajęcia w GO EAST są zlokalizowane na terenie miasta, z dostępem do komunikacji publicznej. Warto dodać, że na terenie tej inwestycji znajdują się również powierzchnie biurowe do wynajęcia. Wszystkie powierzchnie w Lubelskim Centrum Logistycznym GO EAST mogą zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz wymagań klientów. Dodajmy, że na terenie obiektu znajdują się obszerny plac manewrowy oraz w parkingi dla samochodów osobowych, dostawczych oraz TIR-ów.

Magazyn pod wynajem w Lublinie niedaleko kluczowych dróg krajowych

Jednym z wielu atutów Lubelskiego Centrum Logistycznego GO EAST jest jego położenie ponieważ inwestycja została zlokalizowana niedaleko kluczowych dróg krajowych i międzynarodowych: S19 (Kielce-Lublin-Białystok) ok. 0,5km, S12 (obwodnica Lublina) 2km, S17 (Warszawa-Lublin-Hrebenne) 3km oraz S82 (Warszawa–Włodawa) 5km. To idealne warunki dla klientów, którzy chcą otworzyć swoją sieć dystrybucyjną w Lublinie z myślą o logistyce zarówno krajowej jak i międzynarodowej.

map

Lokalizacja:

Lublin Miasto

Region:

Lublin

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

GLP Lublin Logistics Centre

Lublin Miasto

MLP Lublin

Lublin Miasto

Centrum Logistyczne Vetterów

Lublin Miasto


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl