Centrum Logistyczne Mełgiewska

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Lublin Miasto, Lublin

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum Logistyczne Mełgiewska to powierzchnia magazynowa do wynajęcia mieszcząca się w Lublinie, stolicy województwa lubelskiego, przy ulicy Mełgiewskiej 30F, tuż obok nowo budowanej obwodnicy, która stanowi część drogi krajowej 12. Doskonałe położenie gwarantuje szybki oraz dogodny transport do dowolnych punktów docelowych.

Centrum logistyczne w Lublinie w atrakcyjnej lokalizacji

Centrum Logistyczne Mełgiewska to powierzchnia magazynowa do wynajęcia, zlokalizowana w stolicy województwa lubelskiego, przy ulicy Mełgiewskiej 30F − tuż obok nowo budowanej obwodnicy stanowiącej część drogi krajowej 12. Atrakcyjne położenie gwarantuje doskonałą łączność transportową z wieloma regionami kraju. Co więcej centrum logistyczne leży w sąsiedztwie nowego lubelskiego lotniska w Świdniku.

Oferta wynajmu 14 000 mkw. powierzchni w centrum logistycznym w Lublinie

Centrum logistyczne w Lublinie oferuje klientom ponad 14 000 mkw. powierzchni do wynajęcia, w skład której wchodzi 13 250 mkw. powierzchni magazynowej wysokiego składowania, 1 200 mkw. biur oraz 680 mkw. pomieszczeń socjalno-technicznych.

Istniejące budynki przeznaczone są przede wszystkim do pełnienia funkcji magazynowej oraz na potrzeby lekkiej produkcji. Dodatkowo, centrum przy Mełgiewskiej proponuje własne usługi logistyczne.

Centrum Logistyczne Mełgiewska oferuje możliwość zarówno krótko- jak i długoterminowego wynajmu przestrzeni biurowych, zależnie od indywidualnych potrzeb klientów. Powierzchnie na wynajem są doskonale przystosowane do pełnienia funkcji konferencyjnych czy szkoleniowych.

Park magazynowy wyposażony w nowoczesne systemy zabezpieczeń

Bezpieczeństwo przeciwpożarowe gwarantują zamontowane tryskacze oraz klapy dymowe, spełniające wszelkie normy. Wysokość netto poszczególnych magazynów wynosi 10,5 m, zaś głębokość budynku – 70 m. Stały nadzór kamer CCTV gwarantuje dodatkowe bezpieczeństwo przestrzeni magazynowych.

map

Lokalizacja:

Lublin Miasto

Region:

Lublin

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

GLP Lublin Logistics Centre

Lublin Miasto

MLP Lublin

Lublin Miasto

Centrum Logistyczne Vetterów

Lublin Miasto


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl