Magazyny do wynajęcia - Piotrków Trybunalski

Magazyny do wynajęcia w Piotrkowie Trybunalskim to nowoczesna powierzchnia, zlokalizowana w logistycznym sercu Polski. Do dyspozycji najemców pozostają tu kompleksy magazynowe o średniej wielkości 60 000 mkw., oferujące powierzchnię w bardzo atrakcyjnych cenach.

Podsumowanie regionu

Ostatnia aktualizacja: 09.03.2020r.
 • 590 000 m2
  Powierzchnia całkowita
 • 54 000 m2
  Powierzchnia dostępna
 • 0 m2
  Powierzchnia w budowie
 • 3 000 m2
  Zrealizowane transakcje m2


Magazyn w Piotrkowie idealny pod dystrybucję i logistykę

Piotrków Trybunalski może poszczycić się korzystnym położeniem w centrum kraju przy usytuowanej wzdłuż zachodniej granicy miasta autostradzie A-1, wzdłuż północnej granicy drodze ekspresowej S-8 oraz skrzyżowaniu ważnych dróg krajowych i międzynarodowych. Przez miasto przebiega również jedna z najważniejszych w Polsce linii kolejowej.

Centrum dystrybucyjne do wynajęcia obok magazynu IKEA

Ze względu na dogodne położenie Piotrkowa, powierzchnie magazynowe wynajmują tu operatorzy logistyczni (Kuehne & Nagel, FM Logistic Polska, ID Logistic), sieci spożywcze (Dino, Carrefour), firmy z branży FMCG (Unilever) oraz specjalizujące się w dystrybucji (InPost). Co więcej, potencjał lokalizacji docenił również szwedzki koncern IKEA, który właśnie w Piotrkowie wybudował jedyny w Polsce magazyn.

Więcej informacji udzieli:

Aktualności - Łódź

Panattoni buduje dla Decathlonu w Łodzi


19-12-2016

Panattoni Europe realizuje obiekt magazynowy dla firmy Decathlon. Inwestycja o powierzchni 32 tys. m kw. powstaje w Łodzi, a jej planowe zakończenie przypada na marzec 2017 r. Będzie to drugi magazyn centralny firmy w Polsce, dedykowany obsłudze zarówno sklepów stacjonarnych, jak i sprzedaży internetowej.

Centor nowym najemcą Segro Logistics Park Stryków


16-11-2016

Firma Centor przenosi swoją europejską produkcję z Solihull w Wielkiej Brytanii do Polski. Producent drzwi zintegrowanych został nowym najemcą Segro Logistics Park Stryków.

P3 oddał do użytku magazyn typu BTS dla InPost


18-10-2016

P3 oddał do użytku w parku P3 Piotrków magazyn typu BTS dla firmy InPost. Obiekt jest w kształcie litery „L”, posiada ok. 5,7 tys. m kw. powierzchni magazynowej, 8 tys. m kw. powierzchni crossdock i prawie 1,6 tys. m kw. powierzchni biurowej. Obiekt z 53 dokami oraz 6 bramami kurierskimi pełni funkcję głównej sortowni operatora pocztowego.

Rusza rozbudowa centrum logistycznego DPD


11-10-2016

W miejscowości Dobra w gminie Stryków w Łódzkiem ruszyła rozbudowa centrum logistycznego DPD Polska. Kontrakt realizuje spółka Dekpol.