Logicor Kraków

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kraków Południowy Zachód, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyn do wynajęcia Logicor Kraków oferuje nowoczesną powierzchnię magazynową zaledwie 10 km od Krakowa, w Skawinie. Park magazynowy został przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż. Lokalizacja magazynu pod Krakowem przy autostradzie A4 zapewnia doskonałe połączenia z resztą kraju. Magazyn położony jest wzdłuż krajowej drogi numer 44, niecałe 800 m od węzła transportowego łączącego wschodnią część kraju z zachodnią A4, północną z południową E77, oraz najdłuższą trasą europejską łączącą zachód ze wschodem docierając aż do Chin - E40.

Magazyn do wynajęcia pod Krakowem oferujący 16 000 mkw. powierzchni

Magazyn do wynajęcia pod Krakowem oferuje 16 000 mkw. nowoczesnej powierzchni magazynowej, która została wykończona w najwyższym standardzie klasy A. Magazyn jest przystosowany do potrzeb klientów z różnych branż, takich jak – wydawnicza, logistyczna czy spożywcza. Profesjonalne wykończenie magazynu do wynajęcia w regionie Krakowa oraz dogodna lokalizacja (zaledwie 10 km od stolicy Małopolski) czyni ten park magazynowy bardzo popularnym obiektem w swoim regionie.

Magazyn może być przeznaczony zarówno pod potrzeby składowania jak i lekkiej produkcji. Magazyn do wynajęcia Logicor Kraków świadczy całodobową obsługę. Posiada 29 doków rozładunkowych, obszerne place manewrowe, bramy wjazdowe z poziomu '0' oraz 60 miejsc parkingowych. Wysokość netto magazynu wynosi 10 m, głębokość – 72 m, zaś nośność posadzki – 5 t/mkw. Magazyn do wynajęcia koło Krakowa został wyposażony w system tryskaczy oraz w klapy dymowe.

Magazyn do wynajęcia Kraków: dogodny dojazd do głównych miast Polski

Magazyn do wynajęcia Logicor Kraków jest dogodnie zlokalizowany przy autostradzie A4, zaledwie 10 km od Krakowa, w miejscowości Skawina. Lokalizacja magazynu w regionie Krakowa gwarantuje szybkie połączenie z Górnym Śląskiem, Wrocławiem oraz Niemcami. Dobrze rozwinięta komunikacja publiczna w rejonie korzystnie wpływa na dostępność centrum logistycznego dla siły roboczej. Magazyn do wynajęcia pod Krakowem położony jest wzdłuż drogi krajowej nr 44, w odległości 800 m od węzła drogowego, który łączy ze sobą autostradę A4 i drogi E77 oraz E40. 

map

Lokalizacja:

Kraków Południowy Zachód

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Panattoni Park Kraków IV

Kraków Południowy Zachód

Panattoni Park Kraków West (Skawina)

Kraków Południowy Zachód

Panattoni Park Kraków II

Kraków Południowy Zachód

Panattoni Park Kraków III

Kraków Południowy Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl