GLP Kraków Airport Logistics Centre

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kraków Północny Zachód, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Magazyn Kraków Airport Logistics Centre to park magazynowy w niedalekiej odległości od Krakowa. Park znajduje się na działce o powierzchni ponad 31 hektarów. Magazyn jest zlokalizowany w Modlniczce, 300 m od obwodnicy Krakowa. Doskonała lokalizacja w pobliżu autostrady A4/S7, czyni ten park konkurencyjnym w stosunku do innych parków w tym regionie.

Magazyn Kraków: sąsiedztwo trasy A4/S7

Magazyn w Krakowie mieści się na ulicy Komandosów w Modlniczce – w odległości 10 km od centrum miasta.Kraków Airport Logistics Centre mieści się na działce o łącznej powierzchni ok. 31 ha. Grunty zlokalizowane są w pobliżu autostrady A4/S7 (5 km), która prowadzi do Katowic (ok. 60 km) oraz Wrocławia (ok. 250 km).

Magazyn w Krakowie z dostępem do dwóch portów lotniczych

Magazyn w Krakowie jest bardzo dobrze skomunikowany z Międzynarodowym Portem Lotniczym Kraków-Balice (4 km), a także z Portem Lotniczym Katowice (87 km). Lokalizacja tego centrum logistycznego gwarantuje korzystne połączenia zarówno z państwami Europy Zachodniej, jak i Wschodniej.

Prawie 105 000 mkw. powierzchni do wynajęcia w magazynie w Krakowie

Magazyn w Krakowie docelowo będzie posiadać blisko 105 000 mkw. powierzchni całkowitej. Każdy opisywany magazyn został zaprojektowany, stworzony i wyposażony zgodnie z najwyższymi standardami obowiązującymi w branży magazynowej. Ponadto istnieje możliwość stworzenia dodatkowych modułów do prowadzanie własnej działalności. Magazyn w Krakowie to obiekt typu built-to-suit (BTS) zapewnia pełne dostosowanie powierzchni do potrzeb indywidualnych klientów.

 

map

Lokalizacja:

Kraków Północny Zachód

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

KJF Balice

Kraków Północny Zachód

City Logistics Kraków Airport

Kraków Północny Zachód

7R City Flex Kraków Airport

Kraków Północny Zachód

Witek AirPort Logistic Center

Kraków Północny Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl