City Logistics Kraków Airport

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kraków Północny Zachód, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni City Logistics Kraków Airport to nowoczesny park magazynowy składający się z jednej hali o powierzchni 12 473 m2 z przeznaczeniem na składowanie oraz lekką produkcję. Centrum położone jest w Cholerzynie, 3km od Lotniska im. Jana Pawła II w Balicach. W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajudje się również wjazd na autostradę A4, co zapewnia doskonałe połączenie z resztą kraju.

Budynek jest wyposażony w tryskacze, doki rozładunkowe, bramy z wjazdem z poziomu "0" oraz obszerny plac manewrowy z parkingiem dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Dodatkowo, park ptrzymał certyfikat w systemie BREEM  na poziomie "Very good", co świadczy o zastosowaniu w budynku nowoczesnych technologii, umożliwiających ograniczenie zużycia energii. 

map

Lokalizacja:

Kraków Północny Zachód

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

KJF Balice

Kraków Północny Zachód

7R City Flex Kraków Airport

Kraków Północny Zachód

Witek AirPort Logistic Center

Kraków Północny Zachód

GLP Kraków Airport Logistics Centre

Kraków Północny Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl