City Logistics Kraków Airport

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Kraków Północny Zachód, Kraków

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Panattoni City Logistics Kraków Airport to nowoczesny park magazynowy składający się z jednej hali o powierzchni 12 473 m2 z przeznaczeniem na składowanie oraz lekką produkcję. Centrum położone jest w Cholerzynie, 3km od Lotniska im. Jana Pawła II w Balicach. W bezpośrednim sąsiedztwie parku znajudje się również wjazd na autostradę A4, co zapewnia doskonałe połączenie z resztą kraju.

Budynek jest wyposażony w tryskacze, doki rozładunkowe, bramy z wjazdem z poziomu "0" oraz obszerny plac manewrowy z parkingiem dla samochodów osobowych oraz ciężarowych. Dodatkowo, park ptrzymał certyfikat w systemie BREEM  na poziomie "Very good", co świadczy o zastosowaniu w budynku nowoczesnych technologii, umożliwiających ograniczenie zużycia energii. 

map

Lokalizacja:

Kraków Północny Zachód

Region:

Kraków

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

KJF Balice

Kraków Północny Zachód

7R Park Kraków

Kraków Wschód

7R City Flex Kraków Airport

Kraków Północny Zachód

Business Park Cracovia

Myślenice


Okiem ekspertów

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Ile kosztuje najem magazynu?


03-09-2014

W większości przypadków najważniejszym czynnikiem przy najmowaniu powierzchni magazynowej są koszty wiążące się z najmem nieruchomości. Należy pamiętać, że do stawki czynszu za zajmowaną powierzchnię doliczane są również opłaty eksploatacyjne, czyli tzw. service charges, oraz koszty mediów.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl