SEGRO Logistics Park Gliwice

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Zachód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Powierzchnia magazynowa w Gliwicach oferowana w ramach centrum logistycznego SEGRO przeznaczona jest pod lekką produkcję oraz składowanie. Park posiada również powierzchnie socjalno-biurowe. Tulipan Park Gliwice znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, łączącej Kraków z Wrocławiem i zachodnią granicą Polski. Przez Gliwice przebiega również autostrada A1, której skrzyżowanie z autostradą A4, jest zlokalizowane w odległości kilku kilometrów od parku.

Powierzchnia magazynowa w Gliwicach w sąsiedztwie autostrady A4

Oferowana przez SEGRO powierzchnia magazynowa w Gliwicach przeznaczona jest pod lekką produkcję oraz na funkcje magazynowe. Centrum logistyczne posiada również powierzchnie socjalno-biurowe. Na terenie parku magazynowego znajdują się szerokie drogi wewnętrzne, place manewrowe oraz parkingi dla ciężarówek.

Powierzchnia magazynowa Tulipan Park Gliwice jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A4, łączącej Kraków z Wrocławiem, dochodzącej do zachodniej granicy Polski. Przez Gliwice przebiega również autostrada A1 północ-południe, której skrzyżowanie z autostradą A4 (węzeł Sośnica) znajduje się w odległości kilku kilometrów od centrum logistycznego. Dodatkowym atutem tych terenów jest nowe skrzyżowanie Drogowej Trasy Średnicowej z autostradą A1, usprawniające skomunikowanie Gliwic z centralną częścią aglomeracji śląskiej.

Łączna powierzchnia magazynowa w Gliwicach wynosi 150.000 m2

Powierzchnia magazynowa w Gliwicach położona w tak atrakcyjnej lokalizacji zainteresowała już wiele liczących się firm dystrybucyjnych, transportowych i logistycznych. Swoje centra dystrybucyjne umieściły tam tak znane marki jak Black & Decker, Kaufland, TRW, czy General Motors. Siedem magazynów o łącznej powierzchni ok. 150 000 mkw. oferuje znaczne możliwości poszerzenia wynajmowanej powierzchni w ramach centrum logistycznego Tulipan Park Gliwice.

Powierzchnia magazynowa Gliwice: w Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej

Istniejąca powierzchnia magazynowa w Gliwicach cieszy się takim zainteresowanie m.in. przez to, że znajduje się w jedym z największych regionów produkcyjnych w Polsce. Na terenie KSSE postanowiła umieścić swoje inwestycje firma Opel, której obecność zachęciła szereg dostawców i podwykonawców do zlokalizowania w tym rejonie swoich obiektów produkcyjnych jak i magazynowych.

Powierzchnia magazynowa Tulipan Park Gliwice, pomimo tego, że położona jest poza ścisłym obszarem KSSE, stanowi doskonałe zaplecze dla firm operujących w Strefie, czego najlepszym przykładem jest fakt, iż na wynajęcie powierzchni w tym centrum logistycznym zdecydowała się tak licząca się firma jak General Motors.

map

Lokalizacja:

Katowice Zachód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Gliwice II

Katowice Zachód

Diamond Business Park Gliwice

Katowice Zachód

GLP Gliwice Logistics Centre

Katowice Zachód

Logicor Gliwice

Katowice Zachód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl