Panattoni Park Bielsko-Biała II

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Bielsko-Biała, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Centrum logistyczne Panattoni Park Bielsko-Biała II jest projektem, w którego skład wchodzi nowoczesny magazyn o najwyższym standardzie klasy A.

Magazyny do wynajęcia klasy A na Górnym Śląsku (Bielsko-Biała)

Centrum logistyczne Panattoni Park Bielsko-Biała II oferuje nowoczesny magazyn o najwyższym standardzie klasy A. Łączna powierzchnia obiektu wynosi 22 400 mkw. Magazyny oferowane przez dewelopera Panattoni są dostosowane do wysokich wymagań klientów z różnych branż. Jak dotąd zostały docenione przez takie firmy jak Coty czy DPD.

Hala magazynowa jest wykończona w najwyższym standardzie klasy A i może być przystosowana do lekkiej produkcji. Budynek o powierzchni 22 400 mkw. ma wysokość netto 10 m, nośność posadzki 5 t/m2. Posiada system tryskaczy i klapy dymowe.

Magazyny na Górnym Śląsku położone w pobliżu trasy E75 oraz S1

Panattoni Park Bielsko-Biała II jest zlokalizowany bezpośrednio przy trasie E75, biegnącej w kierunku południowo-zachodnim do Cieszyna, oraz na północ do Gdańska. Magazyn na Śląsku położony jest przy odcinku łączącym drogę ekspresową S1 (Bielsko-Cieszyn) z obwodnicą (zaledwie 30 kilometrów od granicy polsko-czeskiej).

Inwestycja Panattoni zlokalizowana jest niedaleko takich miejscowości jak: Skoczów, Szczyrk, Ustroń, Żywiec, Andrychów czy Czechowice-Dziedzice. Na terenie centrum logistycznego znajdują się obszerne place manewrowe dla samochodów ciężarowych oraz parkingi dla samochodów osobowych.

Specjalista w budowaniu powierzchni magazynowych typu build-to-suit

Panattoni Europe jest deweloperem powierzchni magazynowych, który od początku swojej działalności (2005 r.), zrealizował w Polsce i Czechach projekty o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 1,8 miliona mkw. Panattoni oferuje swoim klientom obiekty przemysłowe, magazynowe i biurowe, a jego główną specjalnością są inwestycje typu BTS (build-to-suit).

map

Lokalizacja:

Bielsko-Biała

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

7R Park Beskid II

Bielsko-Biała

Bielsko-Biała Logistics Centre

Bielsko-Biała

Beskid Logistics Centre

Bielsko-Biała


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl