Mapletree Park Będzin

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Park Będzin II to centrum dystrybucyjne, w którego skład wchodzą dwa magazyny o łącznej powierzchni magazynowej 46 000 m2. Magazyny w Będzinie spełniają wszystkie oczekiwania wymagających klientów. Konfiguracja centrum umożliwia elastyczną organizację składowania towarów oraz ich sprawna dystrybucję na rynku lokalnym, krajowym i międzynarodowym. Magazyny w Będzinie są położone przy autostradzie A4 – części trasy E40 będącej najdłuższym szlakiem łączącym wschód i zachód Europy.

Magazyny w Będzinie o najwyższym standardzie wykonania klasy A

Park Będzin II składa się z dwóch magazynów o łącznej powierzchni 46 000 mkw. Niewątpliwymi atutami magazynów w Będzinie jest jego strategiczna lokalizacja a także wysoka funkcjonalność. Konfiguracja magazynów umożliwia sprawną organizację składowania towarów a następnie ich dystrybucję na rynek lokalny, krajowy i międzynarodowy.

Magazyny Park Będzin II posiadają specyfikację techniczną charakterystyczną dla hal magazynowych o wysokim standardzie klasy A. Wysokość netto magazynów wynosi 10 m zaś nośność posadzki 5 t/mkw. Oba magazyny są wyposażone w system tryskaczy oraz w klapy dymowe. Budynek 1-2 jest magazynem typu „crossdock”, o głębokości 144 m. Głębokość Budynku 3 wynosi natomiast 96 m. Oba magazyny w Będzinie mogą być zaadaptowane na potrzeby lekkiej produkcji. Siatka słupów w obu przypadkach posiada parametry – 24.00 m x 12.00 m.

Magazyny Będzin: dostęp do kluczowych arterii komunikacyjnych

Magazyny w Będzinie na Górnym Śląsku, położone są przy autostradzie A4 będącej częścią trasy E40 (najdłuższy szlak łączący wschód i zachód Europy). Niedaleko biegnie także trasa E75, która jest z kolei główną arterią prowadzącą z północy na południe i zachód kraju – przez Warszawę w stronę Krakowa i Wrocławia i dalej w kierunku Czech. To atrakcyjna lokalizacja zarówno dla firm z branży logistycznej, które cenią sobie wysoki standard połączony z dogodnym położeniem magazynu, jak i dla firm, z różnych branż, które chcą ulokować swoje centra logistyczne w strategicznej lokalizacji.

 

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Logicor Sosnowiec

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl