Logicor Sosnowiec

Docelowa powierzchnia parku

Dostępna istniejąca powierzchnia

Dostępna powierzchnia w budowie

Możliwość rozbudowy

Wynajmujący

Lokalizacja

Katowice Wschód, Górny Śląsk

Minimalny moduł

Minimalny okres najmu


Nowoczesne centrum dystrybucyjne Logicor Sosnowiec posiada budynki magazynowo-biurowe. Obiekty łączą się ze sobą tylnymi ścianami, co ułatwia korzystanie z obu magazynów. Centrum znajduje się w pobliżu trasy E40 prowadzącej w kierunku Krakowa i Wrocławia. Zadbano także o dobre połączenie z trasą E75 w kierunku Warszawy. Centrum znajduje się w odległości zaledwie 30 km na południe od katowickiego lotniska obsługującego połączenia do większości europejskich metropolii.

Centrum logistyczne w Sosnowcu z dostępem do trasy E40 oraz A4

Logicor Sosnowiec to centrum logistyczne na Górnym Śląsku, znajdujące się w Sosnowcu przy ul. Sokolskiej. Niedaleko obiektu znajduje się autostrada A4 (17 km), która przebiega z zachodniej granicy z Niemcami do wschodniej z Ukrainą oraz trasa E75 (17 km) biegnąca w kierunku Warszawy. Opisywana powierzchnia magazynowa do wynajęcia znajduje się zaledwie 30 km na południe od międzynarodowego lotniska w Katowicach.

Hale magazynowe klasy A na Górnym Śląsku

Logicor Sosnowiec to pierwsza na Śląsku inwestycja dewelopera Hines, która została oddana do użytku w 2005 roku. W skład centrum logistycznego wchodzą dwa budynki magazynowe klasy A, wyposażone w 70 doków załadunkowych oraz 8 platform. Hale magazynowe posiadają nowoczesne systemy przeciwpożarowe w postaci tryskaczy oraz klap dymowych. Każdy obiekt może zostać dostosowany do indywidualnych potrzeb najemcy.

Magazyny do wynajęcia oferujące 46 800 mkw. powierzchni

Logicor Sosnowiec obejmuje 46 800 mkw. wysokiej jakości powierzchni magazynowej do wynajęcia. Magazyn posiada wysokość 10 m netto oraz głębokość 150 m. Obciążenie posadzki wynosi 5 t/mkw. Obiekt może być wykorzystywany jako magazyn, baza, skład czy pomieszczenie do prowadzenia lekkiej produkcji.

map

Lokalizacja:

Katowice Wschód

Region:

Górny Śląsk

Nie masz czasu szukać?
Zostaw dane

Przetwarzanie...
Wiadomość została wysłana.
Coś poszło nie tak ...!

Magazyny w pobliżu

Logicor Będzin

Katowice Wschód

7R City Flex Sosnowiec - Milowice

Katowice Wschód

Exeter Park Czeladź

Katowice Wschód

DL Invest Park Dąbrowa Górnicza

Katowice Wschód


Okiem ekspertów

C&C Partners inicjatorem nowej inwestycji w Rawiczu


13-06-2022

Rawicz, 13 czerwca 2022 r. – Międzynarodowa firma TKH Group N.V., reprezentowana przez nowo utworzoną spółkę EEP Sp. z o.o. zakupiła teren inwestycyjny o powierzchni około 8 ha w Sierakowie w gminie Rawicz. W przygotowaniu formalnym terenu do zbycia, negocjacjach oraz w procesie zakupu gruntu wsparcie zapewnili specjaliści z działu Industrial Agency firmy doradczej JLL we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora rawickiego urzędu.

Droga do magazynu idealnego


24-05-2016

Poszukiwanie powierzchni magazynowej może być jak podróż po trzypasmowej autostradzie: sprawne, wygodne i szybkie. Może to także być błądzenie po polnej drodze z wybojami. Wszystko zależy od tego, jak zaplanujemy podróż i czy użyjemy nawigacji. Zatem przygotowując się do wyboru nowej powierzchni magazynowej, warto dowiedzieć się, na co szczególnie zwrócić uwagę, by ta „droga” miała satysfakcjonujący finisz.

3 powody, by skorzystać z pomocy konsultanta


16-05-2016

Wybór powierzchni magazynowej z pozoru wydaje się być banalnie prosty. Jednak bez znajomości mechanizmów funkcjonowania rynku może okazać się, że znalezienie odpowiedniego obiektu to kosztowny i żmudny proces. Aby uniknąć problemów warto dowiedzieć się, jakie profity niesie ze sobą współpraca z doradcą rynku powierzchni magazynowych.

Jak i gdzie szukać magazynów?


03-09-2014

„Szukamy magazynu” – po tych słowach zazwyczaj pojawia się znak zapytania. Jak i gdzie szukać magazynów. Od czego zacząć? Zadajesz sobie takie pytania? Trafiłeś idealnie. Odpowiedzi poszukali eksperci JLL i serwisu Magazyny.pl